Hříšníci fóra

Nihilus
* GM *

Hříšníci fóra od Nihilus » stř črc 19, 2017 7:19 pm Příspěvek

Myslíme to vážně...

1. výstraha a rovnou i 2. výstraha - Dyzzi
Dyzzi píše:... než ze sebe na fórku zase svým brečením uděláš ****** (ban please)...

Dyzzi píše:... A už si ******** odpusť jakýkoliv keci typu CM nebo Zorai, jsi s tím fakt trapnej...

odhadl jsi to správně. ban byl dočasný (zatím?)

1. výstraha - Rhian Sugden
Rhian Sugden píše:...nicmene Dyzzi bych te nekdy moc rad potkal, ...

odpusť si výhrůžky... a způsob psaní o stránku předtím si zaslouží varovný prst (výstrahu si nechám na příště)...

prst varovně zvedám i na Kyraenne... blížíš se k hranicím.

PS: Je mi jedno, že pravidla jsem postnul dnes. O výstrahách diskutovat nebudu.
Hunger and self-control do not go hand in hand.
... I am always hungry.

Nihilus
* GM *

Re: Hříšníci fóra od Nihilus » pon led 15, 2018 9:39 pm Příspěvek

Zvednutý výstražný prst...
Anicka, Olaf, Hrobník... za plácání v respawnech
ano, probudili jste mě ze zimního spánku - nebudu to procházet zpětně, ale začněme zase být hodní, aaaano? :twisted:
... I am always hungry.

Nihilus
* GM *

Re: Hříšníci fóra od Nihilus » sob bře 10, 2018 4:51 pm Příspěvek

1. výstraha - Sargis
Sargis píše:Duku ty zrovna drž hubu ...

Moji trpělivost jsi pokoušel dlouho. S ostatními hráči jednáme s respektem, i když s nimi nemusíme souhlasit. Tohle byla spíš taková poslední kapka do toho jak se ty a tobě podobní vyjadřujete...

Daný obchodní topic promazán.
... I am always hungry.

Nihilus
* GM *

Re: Hříšníci fóra od Nihilus » pát kvě 25, 2018 10:05 am Příspěvek

1. výstraha - Olaf
Olaf píše:Já bych chtěl taky poděkovat fensalirovi za zlepšení moji hry. Díky tomu pos****mu kašlání a všemu mě hned baví hrát. A příště až lognes, tak tě určitě vyhledám, abych si pokecal a zjistil víc o příběhu. Hrozně mě to totiž zajímá. Co se týká Nexe, tak on byl vždycky k***a a kazil všem hru. Rp vůbec nehraje a díky němu server upadá....Furionovi a Hrobníkovi bych dal ban, protože kazí hru všem.....jste vážně takový debilové?

Sorry jako, útočnej sarkasmus s vulgaritama zakončenej tak jak je? Ne, díky. Za kašel si můžeš fakticky sám. Lék na kašel je ve hře měsíce, ale to by to někoho muselo zajímat. Aneb jak píšeš, tebe to nezajímá. Mě taky nezajímá politika a nemám právo kecat do rozpočtu státu a daně platit musím. Jsi na RP serveru, kde Nex jako jeden z mála z KK roli hraje. Příště než začneš psát něco podobnýho, podívej se do zrcadla.
Velmi přínosný post z topicu smazán. Podobně jako další offtopic posty, které si ale nevysloužily výstrahy.
... I am always hungry.

Zpět na Informace