Oznámení

Malak
* GM *

Oznámení od Malak » úte dub 17, 2012 9:27 pm Příspěvek

Z technických důvodů bude zhruba do zítřejšího večera vypnut Status hráčů na webu.

Malak
* GM *

Re: Oznámení od Malak » stř úno 27, 2013 6:52 am Příspěvek

Výpadek stránek
V pátek web a s ním i společné forum vypadlo, protože došlo místo na logovacím svazku. Nikilauda, který má k tomuto přístup a jako jediný je schopný zajistit opravu se k serveru neměl jak přes víkend dostat a tedy problém začal řešit až dnes. Ovšem z nějakého dalšího důvodu je nahraná poškozená záloha a musí se obnovit starší. Tímto sice teď funguje forum, ale web máme vymazaný. Takže to bylo ohlášeno zpátky a čeká se na reakci.

Malak
* GM *

Re: Oznámení od Malak » sob bře 09, 2013 4:18 am Příspěvek

Poškozený save
Při pádu dne 4.3. se poškoil save (kvůli ukládání při nedostatku místa). Bohužel se toto stalo, ale až při úplném střípku ukládání, kdy se ukládájí už jen věci, které nejsou dané základním nastavením RunUO a proto pro něj nejsou tak kritické a save se tak nehlásil jako poškozený a byl chybně použit dále ke hře.
Tuto skutečnost jsem zjistil až po více jak 24 hodinách a protože jsem o tomto problému měl znalosti jen, že se týkají questovních aktivačních předmětů, kterých tolik není, tak jsem se rozhodl nevracet celý save a jednoduše je všechny po jednom navrátit ze zálohy.
Další dny se ale začaly kupit jiné problémy a ukázalo se, že se to týká i nětkterých questovních npc - opět bez problému postupně nahráno ze zálohy.
Přesto se stále sem tam nacházaly nějaké problémy a bylo to nepříjemné.
Nakonec jsem zjistil i jednu kritickou věc a to, že chybí i některé questovní údaje uložené na postavách.
Našel jsem proto cestu jak navrátit zálohu POUZE u těchto questovních a aktivačních záležitostí. Tedy nějakého kompletní vracení se bát rozhodně nemusíte.

Z tohoto problému tedy v posledních dnech byly chybné některé úkoly a události.

Přesto se vše bohužel neobejde bez problému. Všechny udělané úlohy za toto období (od úterý ráno) budou ztraceny a pokud je chcete mít splněné, tak je bude nutné splnit znovu. Ovšem ale neztratíte veškerý zisk zkušeností, peněz, reputace atd, který jste za tyto dny získali a pro některé to bude tak i výhodou, že budou moci opakovat některé úkoly opět s vyšší odměnou. Přesto ale pro některé to bude jistě ztráta hlavně kvůli času, který pro plnění museli dát.

Za toto celé se omlouvám a také všem hráčům, kteří byli lognutí ve hře v tomto období věnuji na odškodněnou 200 x jejich aktuální úrověň zkušeností.

Poznámka:
Protože jsou vymazány údaje, že máte úkol zadaný nebo, že jste už v sérii více úkolů postoupili až takhle daleko, ale předmět u hráče, který určuje zadání úkolu zůstal nedotečnený, tak ještě v této spojitosti může vznikat k drobným problémům, proto pokud na nějaký narazíte, tak neváhejte mne konaktovat.

Malak
* GM *

Re: Oznámení od Malak » ned kvě 18, 2014 6:17 am Příspěvek

Dnes bude v noci z neděle na pondělí v přibližných časech od 01:00 do 06:00 neaktivní server z důvodu technické údržby - záloha logů.

Malak
* GM *

Re: Oznámení od Malak » pát čer 27, 2014 12:50 am Příspěvek

Z důvodu serverového srazu, Potštejn, bude od pátku 27.6. do neděle 29.6. pozastaven pokrok tábora a růst všech typů květin. Děkuji za pochopení.

Traya
* GM *

Re: Oznámení od Traya » pát led 08, 2016 7:02 pm Příspěvek

Došlo k drobnému přeformulování a doplnění pravidel PvP. Věnujte mu pozornost.
ICQ již nepoužívám, pište SZ.

Zpět na Informace