Komunikace

Rhian Sugden
Master chatter

Komunikace od Rhian Sugden » úte lis 14, 2017 3:46 pm Příspěvek

Ahoj všem,

chci se optat, je to asi 2 měsíce, co se tu objevili asi 3-4 gm a hlásili, jak se komunikace atd. zlepší. Fungovali asi týden - nic proti, každý má osobní život atd., vše chápu, ale možná by nebylo zlé, kdyby jste třeba občas na hráče zareagovali. Absolutně nevíme (my co nejsme s GM nějak jinak v kontaktu), co a jak bude třeba i konkrétně se serverem. Malak po tom co DP2 odevzdal skoro maximum, tak se věnuje práci - což je bezvadné a nikdo mu to za zlé nemá. Ale vážně tady nikdo jiný není schopný ani reagovat nebo tak něco? Takhle to vypadá, jako byste chtěli server nechat vyšumět :(

Vážně třeba nechápu - dělali se tu questy pro lidi, pro spolky atd., proč se třeba neudělá místo toho čekání na zavedení rewardu za perlu, mini quest, kde prostě nejakého peta dáte, i kdyby se po zavedení měl zaměnit? O co mi jde? že to je u mě například 345 skill bodů v pr*elce a vysloveně čekám co za to bude, protože jinak to smažu a udělám normální fungující postavu.

Moc Vám, komukoliv děkuji za odpověď

Hezký den

Carbo
Apprentice chatter

Re: Komunikace od Carbo » úte lis 14, 2017 4:00 pm Příspěvek

:biggrin: Prepáč, ale musím sa pousmiať nad tvojou trpezlivosťou. Tu GM nedokážu poriadne dlhú dobu odpovedať na page v hre tak prečo by mali riešiť veci ohľadom programovania a nedaj bože nejaký Quest?

Fakt by som aj ja ocenil ak by ste narovinu povedali nemáme čas tento server končí. A nie to robiť systémom chceme teraz tomu venovať viac času a nie je ani jedno GM schopné na page reágovať. O hodnotení RP systému radšej ani nehovorím :)

Talner
Journeyman chatter

Re: Komunikace od Talner » úte lis 14, 2017 4:12 pm Příspěvek

Též bych se rád dozvěděl, jak to se serverem bude do budoucna. Na page nikdo neodpovídá a ani na SZ tu na fórum. Chápu že máte práci a UO je spíš vaše vedlejší činnost ale proč je tu tedy tolik GM a žádné není aktivní/není schopno komunikovat? Bylo krásné číst, jak to bude s komunikací lepší a přibylo nové GM ale to tu jen psalo tytyty a po 14 dnech se ó něm nevědělo.

Doufám, že jakmile nalogujete, tak nebudete házet bany za zneužívání bugů, které jsem hlásil Malakovi.
Sarthan-C-Xarhaaz, jenž svítí oranžově

Anicka
Neophyte chatter

Re: Komunikace od Anicka » úte lis 14, 2017 5:39 pm Příspěvek

Rhian Sugden píše:Ahoj všem,

chci se optat, je to asi 2 měsíce, co se tu objevili asi 3-4 gm a hlásili, jak se komunikace atd. zlepší. Fungovali asi týden - nic proti, každý má osobní život atd., vše chápu, ale možná by nebylo zlé, kdyby jste třeba občas na hráče zareagovali. Absolutně nevíme (my co nejsme s GM nějak jinak v kontaktu), co a jak bude třeba i konkrétně se serverem. Malak po tom co DP2 odevzdal skoro maximum, tak se věnuje práci - což je bezvadné a nikdo mu to za zlé nemá. Ale vážně tady nikdo jiný není schopný ani reagovat nebo tak něco? Takhle to vypadá, jako byste chtěli server nechat vyšumět :(

Vážně třeba nechápu - dělali se tu questy pro lidi, pro spolky atd., proč se třeba neudělá místo toho čekání na zavedení rewardu za perlu, mini quest, kde prostě nejakého peta dáte, i kdyby se po zavedení měl zaměnit? O co mi jde? že to je u mě například 345 skill bodů v pr*elce a vysloveně čekám co za to bude, protože jinak to smažu a udělám normální fungující postavu.

Moc Vám, komukoliv děkuji za odpověď

Hezký den

:D

tak uz tomu klukovi nekdo odpovezte, dyt me je ho az lito :(

Traya
* GM *

Re: Komunikace od Traya » stř lis 15, 2017 1:33 pm Příspěvek

Rhian:
Už to tu zaznělo kdysi: Odpovídám na to k čemu mám co říct. Pokud je drtivá většina vašich dotazů směřovaná k systému je to Malakova parketa a já se do ní vměšovat nebudu. Opravdu netuším kdy si Malak najde čas naskriptovat perlu...

Co se týká mé aktivity a obecně aktivity quest týmu - ta je teď na bodě mrazu z více důvodů - osobních, pracovních ale především chybí motivace.

Talner:
SZ píšeš konkrétnímu GM takže rozčilovat se že "na SZ nikdo neodpovídá" a svalovat tak vinu na tým je krapet mimo :) Ale krásně to dokresluje ten důvod proč chybí motivace - nadávat umíš ale když jsem se já osobně zajímala na vašem foru byla jsem mazána. Takže proč bych se měla zrovna o takový typ hráčů zajímat a dělat si kvůli nim vrásky? :)

A aby to nezapadlo v textu: Odpovídám na to co se týká mé působnosti. Což je RP hodnocení, resety, drobné výpomoci ve hře a podobně. Ne systém, ne skripty.
Když neodpovídám na icq zkuste SZ :!:

Talner
Journeyman chatter

Re: Komunikace od Talner » stř lis 15, 2017 1:48 pm Příspěvek

To by mě zajímalo, kde jsi vzala, že jsem vám nadával. Klidně to sem postni. Proč se námi zabývat? Možná proto, že naše skupina dělá víc jak polovinu aktivních lidí na statusu? Ale v pohodě, nechceš se tím zabývat.

Neříkej mi, že na page nemůžeš odpovědět. Page se týkalo věci, že jsme wipnuli a mě nefungovalo sacrifice, ikdyz fungovat mělo. Ale ok, tohle není tvoje kompetence. Questy taky žádné neuděláte ikdyz máte večer 10+ hráčů. To by mě zajímalo, jakou motivaci potřebujete. Bylo by krásné kdyby jste se jako QGM nalogovali a udělali nějaký klidně malý questik.

Když jste přišli s tou komunikaci a ted nejste ani aktivní, tak se nediv, že na vás budeme nasraní.
Sarthan-C-Xarhaaz, jenž svítí oranžově

Rhian Sugden
Master chatter

Re: Komunikace od Rhian Sugden » stř lis 15, 2017 2:23 pm Příspěvek

Traya píše:Rhian:
Už to tu zaznělo kdysi: Odpovídám na to k čemu mám co říct. Pokud je drtivá většina vašich dotazů směřovaná k systému je to Malakova parketa a já se do ní vměšovat nebudu. Opravdu netuším kdy si Malak najde čas naskriptovat perlu...

Co se týká mé aktivity a obecně aktivity quest týmu - ta je teď na bodě mrazu z více důvodů - osobních, pracovních ale především chybí motivace.
.

Trayo moc diky za odpoved. Me je jasne, ze nemuzes odpovidat na ciste systemove veci, ale predpokladam, ze spolu jako GM tym nejak vice komunikujete a vite nejake veci. Jako treba napsat, Malak je do 5.12. mimo co vime, pak se na tom bude zas delat. Nebo quest na to a to udelame tehdy a tehdy.
Ja nevim, asi se chytam stebla travy, ale jakakoliv komunikace a informace o tom, ze "zijete" je v teto chvili optimisticka :) jestli mi teda rozumis

Dyzzi
Neophyte chatter

Re: Komunikace od Dyzzi » stř lis 15, 2017 2:44 pm Příspěvek

Se asi ani moc nedivím takovémuto stavu.

Se divíte, když tady akorát veškerá forma komunikace s GM probíhala akorát formou výčitek, vypichování blbostí, vymrčováním si věcí a dalšího? Beztak se 99% síly a volného času akorát upínalo k tomu jak někomu odpovědět správně, něco vysvětlit, nebo obhájit a na nic víc času nezbývalo.. kdo vlastně za to může?
Osobně si myslím že komunikace by měla být asi směřována takovým směrem, že když vás k sobě pozve někdo domů a nabídne vám zdarma XXX věcí a na YYY věcí pracuje, tak si slušně vychovaný člověk nebude stěžovat takovýmto způsobem jako dost postů, které jsem tu četl, ale bude se chovat s úctou a bez nějakého vymrčování a osočování a vyhrožování. :)

Ve finále mají akorát strach Vám GM říct na rovinu ať jdete někam s jistýma věcma, protože nechcou zbytečně přijít o nějakého dalšího hráče. A že se takhle chová hodně lidí zde na fórku (vyhrožují odchodem pokud XXYY) :)

A tak ve finále akorát GM chybí motivace a chuť něco dělat pro takovouto skupinku lidí.

Doufám že mi teď budou GM oponovat, jak to není pravda, že je to čistě z časových důvodu, ale já mám názor svůj....

Znám ten pocit, zažil jsem ho a nedivím se :)
Na závěr bych jen dodal.. Polepšeme se ;-)
Drazull Tar Aman [DX]- Xarská Mágyně, Krotitelka a mistryně krejčí
Thassarian [CM]- Bývalý šaman. Po úrazu hlavy se učí s dýkou

Rhian Sugden
Master chatter

Re: Komunikace od Rhian Sugden » stř lis 15, 2017 3:29 pm Příspěvek

Dyzzi v necem mas pravdu a v necem zas ne... nicmeene odpoved od dlouhodobe neaktivniho hrace jsem necekal, i tak ti za ni dekuji :)

1) mas pravdu, hodne hracu se tu nechova tak, jak by melo.
2) mas pravdu, ze lidi jsou tu zdarma (proti tomu jsem ja bojoval :-P) a ze by to tak meli brat... ale na druhou stranu, kdyby nebylo hracu, nebyl by ani server. Lidi do toho davaji cas, testy, hrani atd. - Neni to samozrejme to, co do toho dava treba Malak, ale i tak server tvori GM a hraci.
3) mas pravdu, ze lidi drzkujou v podstate na vse.
4) na druhou stranu, kdyz si nekoho pozves, tak ho nebudes ignorovat
5) kdyz neco pro nekoho budes delat, budes chtit znat jeho nazor a ne ze si to udelas sam. Pokud budes pro nekoho stavet barak, ikdyz zadarmo, tak stejne asi do toho neco bude chtit rici, kdyz tam bude dotycny bydlet ne? :)

Myslim, ze chovani se tu od urcite doby - co si mi napriklad nadaval :) dost uklidnilo a nemyslim, ze ted nekdo vyslovene prudi. Pokud teda dotazy a informace neberes jako pruzeni.

tot asi vse. Jestli treba na mych nejakych dotazech najdes nadavani nebo pruzeni, tak se omlouvam, ale nemam ten pocit

Dyzzi
Neophyte chatter

Re: Komunikace od Dyzzi » stř lis 15, 2017 3:51 pm Příspěvek

Mno Rhi, kdybych to měl nějak vztáhnout na tebe, tak to řeknu asi takhle.

Vem si jakej taming byl a jekej je nyní. Kolik na tom bylo dovedeno práce, více než na jakýmkoliv jiným skillu. Já taming mám, za mě je supper.
Ale nechápu prostě stále to, proč například prudíš že se něco slíbilo a ještě to není.

Poslouchat, že bez toho je ten skill tak na prd, ikdyž to pravda není.

Chceš tím říct, že se má malak teda přestat snažit říkat, nebo chystat věci dopředu, aby potom nemusel poslouchat každej měsíc už to bude už to bude?
Vlastně chápu že když prostě není motivace, tak to prostě nebude jen tak. Jenže podle mě je motivace nejen kvantita, ale aj kvalita hráčské komunity, která bude za jeho práci vděčná, a né jen si na něco stále stěžovat, jak tomu prostě bylo před dobou, kdy to tu utichlo (a ačkoliv jsem neaktivní, loguju do hry pravidelně, čtu si fórum i novinky).

Neustálý brekot kvůli každé změně.

Celkově si myslím, že by si měli konečně GM začít dělat věci více podle svého, přestat odůvodňovat nějaký změny, neřešit názor každýho jedince v komunitě, a prostě je udělat a následně až dle logických argumentů (nikoliv brečení a vyhrožování) uvažovat, zda bude změna potřeba.
Bavilo by je to určitě 100% víc.

Toť můj názor.
Drazull Tar Aman [DX]- Xarská Mágyně, Krotitelka a mistryně krejčí
Thassarian [CM]- Bývalý šaman. Po úrazu hlavy se učí s dýkou

Rhian Sugden
Master chatter

Re: Komunikace od Rhian Sugden » stř lis 15, 2017 4:15 pm Příspěvek

lisime se v nazorech no.

neberu ti ho. Vidim to trosku jinak, ikdyz v X vecech mam nazor stejny.

Anicka
Neophyte chatter

Re: Komunikace od Anicka » čtv lis 16, 2017 6:06 pm Příspěvek

dneska zadnej prispevek, rhiane? :( cely den se netesim na nic jineho a .... nic :(

agripa
Novice chatter

Re: Komunikace od agripa » čtv lis 16, 2017 6:41 pm Příspěvek

Anicka píše:dneska zadnej prispevek, rhiane? :( cely den se netesim na nic jineho a .... nic :(

:lol: :lol: :lol:
Citius, Altius, Fortius
Rychlejší, vyšší, silnější
-že by nejen heslo OH, ale i UO?

Zpět na Diskuze