skladník odboje, kde je?

Rhian Sugden
Grandmaster chatter

skladník odboje, kde je? od Rhian Sugden » stř čer 13, 2018 2:06 pm Příspěvek

Ahoj, vím, že je to skvěle udělané to přestěhování a zapadává to do děje. Ale zkoušel někdo z gm v tom strašným bordel ve Skalboru najít třeba skladníka odboje? myslím ten, kdo neví, kam ho přesunul zřejmě Malak :) já jen, že jsem tomu věnoval asi půl hodinu svého drahého času i s trackem a stejně jsem ho nenašel... tak jen bych byl (a možná nebudu sám) rád, kdybyste buď dali vědět kde se tyhle nutné npc nachází a nebo udělali směrovky - ano byl jsem už tak znechucen, že jsem zkoušel povídat na různé npc :D marně...

Děkuji

Nihilus
* GM *

Re: skladník odboje, kde je? od Nihilus » stř čer 13, 2018 10:03 pm Příspěvek

Zdravím :) je mi jasné, že Skalbor je větší a výrazně komplikovanější než stará výspa odboje, ale osobně si nemyslím, že by to bylo tak ztracené. Budova je označena "Hlavní sklad", je dostupná bez jakéhokoli bloudění chodbami... jako nápovědu ber, že je to nedaleko sochy s červeným kobercem kolem :)
Hunger and self-control do not go hand in hand.
... I am always hungry.

Rhian Sugden
Grandmaster chatter

Re: skladník odboje, kde je? od Rhian Sugden » čtv čer 14, 2018 8:40 am Příspěvek

Díky, vyptal jsem se to. Ale takhle bez nějaké nápovědy to fakt jde hóódně blbě najít. Ukazatel tam není a to, že je pak označená budova, to už je daleko :) Nicméně, už nalezeno díky Carbovi. Ale fakt hukot... Každopádně díky za odpověď, kort takhle veselou :) hned se to lépe čte. Měl bys být zvolen tiskovým mluvčím pro DP2 :) konečně mě hned někdo nesepsil :D

Zpět na Diskuze