BUGY V NASTAVENÍ

Duke

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Duke » pát kvě 18, 2018 2:47 pm Příspěvek

konecne volno aby si clovek zahral a server nejede :( to je fakt pech :)
:lol:

Malak
* GM *

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Malak » pát kvě 18, 2018 2:59 pm Příspěvek

Elite píše:server spadl kdyz sem hral draci besneni v musicianshipu v dungeonu, nevim jestli to ma spojitost:)

Ano má :-) Super, díky za report. Server nahozen, účinek bonusu balady na SDI zatím do opravy pozastaven.

Daved
Newbie chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Daved » sob zář 01, 2018 8:00 am Příspěvek

Výmena zákaziek nefunguje. Po zvolení možnosti sa nezobrazí target pre zameranie zákaziek na výmenu.

Konkrétne:
15 zakázek 1. stupně za 1 zakázku 2. stupně s poplatkem 35 tisíc mědených - nefunguje
5 zakázek 2. stupně za 1 zakázku 3. stupně s poplatkem 110 tisíc mědených - nefunguje
Umbra [C] - Xarhaaz - Necro Mage
Gertha - Gwali - Lumberjack / Carpenter
Eris - Zorai - Tank

Anicka
Novice chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Anicka » sob zář 01, 2018 8:45 am Příspěvek

Daved píše:Výmena zákaziek nefunguje. Po zvolení možnosti sa nezobrazí target pre zameranie zákaziek na výmenu.

Konkrétne:
15 zakázek 1. stupně za 1 zakázku 2. stupně s poplatkem 35 tisíc mědených - nefunguje
5 zakázek 2. stupně za 1 zakázku 3. stupně s poplatkem 110 tisíc mědených - nefunguje

Dneska jsem měnila a šlo v pohodě, carp i BS.

Daved
Newbie chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Daved » pon zář 03, 2018 3:25 pm Příspěvek

Tak mne to nefunguje... buď robím chybu niekde ja alebo je chyba v mojej postave... snáď sa k tomu vyjadrí aj niekto z GM :)
Eris - Zorai - Tank

Malak
* GM *

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Malak » pon zář 10, 2018 2:04 am Příspěvek

Prošel jsem script abych našel v čem může být ten problém a viděl bych to tak, že nemáš ještě řemeslnou dovednost na hodnotě 100 nebo více. To je hned podmínka při zvolení možnosti, že chceš něco měnit. Pak si vybíráš z jakého řemesla budou ty zakázky a to předpokládám ses už k této volbě nedostal. Tedy první je nutné dotrénovat danou dovednost na minimálně 100.

Daved
Newbie chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Daved » pon zář 10, 2018 11:40 am Příspěvek

Malak, ďakujem za preverenie. Príde mi to ale trosku nelogické keďže od 90 skillu je šanca na získanie zákazky lvl 3. stupňa :) (podľa webu) a výmena lvl 3 až od 100 :)
Eris - Zorai - Tank

Pietro
Neophyte chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Pietro » sob zář 22, 2018 5:43 pm Příspěvek

Ahoj, na webu je u Metall Staff (maceghting) znak,že s ní lze vypáčit truhlu,ale skutečně to nejde s touto zbraní.
stejně tak Maul … zkusil protože jsem nějaký po cestě našel.. tak tu ty dvě truhly nechám no :( pohoda chodím to přece pro zábavu :D

Daved
Newbie chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Daved » sob lis 10, 2018 9:02 am Příspěvek

Presun vlastností cez krystal nefunguje na norse helmu. (nesprávny typ predmetu)
Eris - Zorai - Tank

Zakkaria Thant
Apprentice chatter

Štěstí od Zakkaria Thant » pon pro 03, 2018 2:33 pm Příspěvek

Napadlo mě, že vyzkouším jak funguje systémové štěstí a dle mého nefunguje vůbec, protože:

Kód: Vybrat vše
- počtu získaných peněz - 100 Luck přinese šanci 2% k navýšení peněz o 50%
- šance k nalezení magického orbu - 100 Luck navýší šanci o 2.5%
- šance k nalezení magického předmětu - 100 luck navýší šanci o 2.5%

Při 920 luck, který jsem dal dohromady nepociťuji ani více peněz, to jsem si schválně několikrát testoval na stejných lokacích a počet peněz v lootu osciluje +/- 5%, na nalezení orbů to už vůbec nemá vliv a ani nalezení magických předmětů, to samé staré mapy, lepší mapy, prostě obecně loot.

Takže buď se něco rozbilo, nebo to nikdy nebylo na webu napsáno správně a potom vše funguje (nefunguje) jak má.

Hrobnik
Novice chatter

Re: Štěstí od Hrobnik » pon pro 03, 2018 6:09 pm Příspěvek

Zakkaria Thant píše:Napadlo mě, že vyzkouším jak funguje systémové štěstí a dle mého nefunguje vůbec, protože:

Kód: Vybrat vše
- počtu získaných peněz - 100 Luck přinese šanci 2% k navýšení peněz o 50%
- šance k nalezení magického orbu - 100 Luck navýší šanci o 2.5%
- šance k nalezení magického předmětu - 100 luck navýší šanci o 2.5%

Při 920 luck, který jsem dal dohromady nepociťuji ani více peněz, to jsem si schválně několikrát testoval na stejných lokacích a počet peněz v lootu osciluje +/- 5%, na nalezení orbů to už vůbec nemá vliv a ani nalezení magických předmětů, to samé staré mapy, lepší mapy, prostě obecně loot.

Takže buď se něco rozbilo, nebo to nikdy nebylo na webu napsáno správně a potom vše funguje (nefunguje) jak má.

Ono to nikdy nefungovalo očividně

SETH
Novice chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od SETH » stř pro 05, 2018 10:07 pm Příspěvek

Inscription je v Universal a nejde dat nad hranicu 30 chce to lekciu ale ziadny Pisar ju neponuka moze nieake GM pomoct ?

SETH
Novice chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od SETH » čtv pro 06, 2018 2:17 pm Příspěvek

SETH píše:Inscription je v Universal a nejde dat nad hranicu 30 chce to lekciu ale ziadny Pisar ju neponuka moze nieake GM pomoct ?

ups nieako to FUNGUJE

niki
Novice chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od niki » čtv pro 06, 2018 2:39 pm Příspěvek

to bud rad, mne inscription po tom upgrade do universal prestalo davat gain. taky jsem to hlasil do page, ale uz presel nejakej rok :))
from xarhaaz import nexius

Malak
* GM *

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Malak » ned pro 09, 2018 3:22 am Příspěvek

niki píše:to bud rad, mne inscription po tom upgrade do universal prestalo davat gain. taky jsem to hlasil do page, ale uz presel nejakej rok :))

Nebudu hledat co jsem ti před tím rokem (jestli vůbec) odpovídal, ale mohl sis za ten rok všimnout, že tam máš v dovednostech zámeček. Zkus proklikat na šipku nahoru a mělo by se dostavit zlepšení.

Daved píše:Presun vlastností cez krystal nefunguje na norse helmu. (nesprávny typ predmetu)

Díky zapsal jsem si do seznamu k opravě.

Pietro píše:Ahoj, na webu je u Metall Staff (maceghting) znak,že s ní lze vypáčit truhlu,ale skutečně to nejde s touto zbraní.
stejně tak Maul … zkusil protože jsem nějaký po cestě našel.. tak tu ty dvě truhly nechám no :( pohoda chodím to přece pro zábavu :D

Díky zapsal jsem si do seznamu k opravě.

Zakkaria Thant píše:Napadlo mě, že vyzkouším jak funguje systémové štěstí a dle mého nefunguje vůbec.

Určitě můžu potvrdit, že se luck při zabíjení monstra započítává, upozorním ale na to, že se počítá už při zabíjení monstra, ne dle posledního úderu. Více postav tedy může výsledný luck snižovat. Také je možná chyba s tím, že se špatně přepočítává luck mastera z petů/summonů. Pokud to ale vyplivne dál do scriptu správně vypočítaný luck, tak ten se na loot aplikuje. Scriptově je vše nastavené, takže je potřeba vyhledat kde a jestli je chyba. Zatím si to napíšu a hledání někdy později. Dík.

Zakkaria Thant
Apprentice chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od Zakkaria Thant » ned pro 09, 2018 8:00 am Příspěvek

Malak píše:Určitě můžu potvrdit, že se luck při zabíjení monstra započítává, upozorním ale na to, že se počítá už při zabíjení monstra, ne dle posledního úderu. Více postav tedy může výsledný luck snižovat. Také je možná chyba s tím, že se špatně přepočítává luck mastera z petů/summonů. Pokud to ale vyplivne dál do scriptu správně vypočítaný luck, tak ten se na loot aplikuje. Scriptově je vše nastavené, takže je potřeba vyhledat kde a jestli je chyba. Zatím si to napíšu a hledání někdy později. Dík.

Nezpochybňuji, že se započítává, nicméně tvrdím, že nemá vliv rozdíl 0 vs 1 000 luck. Minimálně ne na peněžní nález a orby. V mém případě jsem to opakovaně zkoušel na sólo, takže ani pet, ani jiná postava s nízkým luckem nemohou mít vliv. Vliv může mít způsob jak npc zemřou, zbraň vs nekro kouzlo.

Samozřejmě nezkoušel jsem to na milionech zabitých npc, řekněme na tisících ano - je jich široká škála (všechna npc na Draktaře, všechna npc Derdamuský hvozd, všechna npc Waldurmská bažina, Tarnský hvozd, Orenský les, Nehekara, Musdarské pohoří, Musdarský háj...) A dle typů npc nejvíce arachnid a replite, undead, jestli to má také vliv.

SETH
Novice chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od SETH » ned pro 09, 2018 11:12 am Příspěvek

Ahoj Malak Dotaz na teba ked budes mat cas ci nepozres na Exploziu kuzlo co dava NIGHTMARE ak stojim u NPC co dostane Exploziu od Nightmare hned na nu zautocim a ona namna . Navrh odomna, zrusit jej to kuzlo . Podla mna ked ho nebude pouzivat nic zle sa nestaane .

SETH
Novice chatter

Re: BUGY V NASTAVENÍ od SETH » ned pro 09, 2018 8:14 pm Příspěvek

SETH píše:Ahoj Malak Dotaz na teba ked budes mat cas ci nepozres na Exploziu kuzlo co dava NIGHTMARE ak stojim u NPC co dostane Exploziu od Nightmare hned na nu zautocim a ona namna . Navrh odomna, zrusit jej to kuzlo . Podla mna ked ho nebude pouzivat nic zle sa nestaane .

Vyriesene sice divne ze to funguje ale cez razor Friends . Jedine co je problem ze to zranenie obdrzim , ale hlavne na nu nezautocim a ona namna :D

Předchozí

Zpět na Diskuze