Nexius mocný

niki
Novice chatter

Nexius mocný od niki » stř bře 08, 2017 9:21 pm Příspěvek

"Já vám dám, takhle si dělat srandu z mocného pána temnot! Už jen přijít na to jak je vyvolat.. Mám to! Knihovna!"
Nexius pronesl kouzlo a přenesl se ke Gheerské knihovně.
"Hmmm. Vypadá divně, ale snad to tu zná, když tu furt tak postává.
Hej ty! Kde najdu kouzla z říše temnot?" Knihovník jen mlčky kouká.
"No to jsem mohl čekat, že mi nic neřekne.. Co čekat od človeka. Jen zotročit, nic jiné..."
Nexius prohrabává všechny police v knihovně.
"Sakra nic! Kde jen by mohli vědet... Jo! Už vím! Mistr nekromancie v Luminoru bude vědet."
Zanedlouho u luminorského mistra temných kouzel.
"Mistře, vždy ste mi dobře poradil. Řeknete, jak povolám mrtvé z hrobu? Potřebuju armádu, kterou mi budou závidět i na Arapalském ostrově."
Mistr se otočil na mocného mága a s posměškem pronesl
"Jestli na to nepřijdeš sám, tak toho nejsi hoden! A teď vypadni, nemám na Tebe čas."
Nexius odhrkl "No jo, tak jdu.. Děda vylízanej, ať si políbí prd..."
"Co to?!" Pronesl mistr.
"Nic nic, starý příteli, jen jsem vás zdravil." Nexius si utřel pot z čela a rychle se přemístil do bezpečné vzdálenosti.
"Aa počkat! Jeden rituál pro Fensalíra přece jen zvládnu!!" Řehtá se.
"Kde jen to mám.. A tu je!" Nahlas čte. "Spustí nezastavitelné prdění na několik hodin. ANO ANO to je ono!!! Užij si to, ty jeden ukecanče zelenej!"
"A teď to duležité."
Nexius se kouzlama přesunul až na Luminorský hřbitov a pronášel mnoho kouzel.
"Ne! Sakra! Sakra! Ne! Prdel! Ksakru! Zase nic!!"
Dlohou dobu se ozývalo z hřbitova nadáváni prolínané občasným řvaním.
"Vstaňte armádo nemrtvá! Vas Uus Corp!" soustředěne kouzlí.
"Sakra zase nic! A ještě tu na mně bude útočit tenhle blbej netopýr!
No.. Dneska se to možná nepovedlo, ale já na to jednou přijdu! A to pak budou všichni čumět, kdo je tu pan temnot!!!!!"

nex2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
from xarhaaz import nexius

niki
Novice chatter

Re: Nexius mocný od niki » pát dub 07, 2017 11:48 am Příspěvek

Dnešní den byl vskutku znamenitý. Jakožto nejmocnejšího nekromanta v celém okolí mě přizvali do tvrdého boje proti kyklopům, dále jsme se probojovali až na samotný konec hadích strážců, které jsem v rámci krátkych přestávek přetvářel na mocná nemrtvá monstra a nakonec mé oblíbené místo. Teplá, lávou proteklá jeskyně, na konci které čekal proti mně a pomocníkům bezmocný Belcius. Ach ještě teď si v hlavě vybavuji to jeho řvaní, když jsem do něj prášil jeden blesk za druhým a udatný gwalský bojovník Do mu vrážel drápy do těla, zatímco věrný sluha Cordath táhl poklady. Všude samá krev a zkáza.

Po takovém kvalitně stráveném čase jsem si řekl, že by nebylo na škodu jít navštívit tábor, kde mne mají velmi rádi. Falešnou Daryannu, která předstírá, že mě má ráda, jen když není kolem nikdo jiný, jsem sice nepotkal, ale za to jsem potkal sladkou Kyru. Jako vždy mne uvítala úsměvem plným lásky a milosti a na pozdrav přidala už tradiční kouzlo seslání ohně, je ješte hodně slabá. Aspoň mě ta rajda trošku zahřála. Ach ta láska, ale mě jen tak nedostane! Bude se muset víc snažit, jsem přece Nexius mocný!

Co mne ale zarazilo je, že probíhá vyjednávaní s nějakým červem Arapalcem, kterej si ani nedal tu námahu, aby se mi přišel poklonit. Však já mu to spočítám! "Oči se mu zabarvily do černa a pronesl mocně znějící zaklínadlo" Já Nexius mocný pán temnot volám síly temna. Pomozte svému pánu doručit vzkaz! Gerwyne, pán temnot je mocný! Nepodceňuj sílu Xarhaazů.

nex-mocny060417.jpg

niki
Novice chatter

Re: Nexius mocný od niki » sob čer 24, 2017 8:41 pm Příspěvek

Je běžný den jako každý jiný.. Pochybný Fensalir posedává před bankou a tlachá nesmysly, Raven kontroluje gluteus maximus všem kolem, pár otroku žije svůj podradný život, prostě ničím zvláštní den..
Mocný pan temnot Nexius se toulá bez cíle městem a přemýšlí, co bude dál. Knihy, které obdržel od Gerwyna ho velice zaujali a žízní po dalších vědomostech.. Jak ale vyplnit čas v téhle zapomenuté pustatině? Do krvavých bojů se bez svého věrného otroka a občasného fekálního milence Olafa nemůže pustit..
Tu najednou Nexiovi se zjevil nejasný obraz těla zafoukaného listím. Podle scenérie to vypadalo, že je někde kolem hřbitova. Mocný Nexius neváhal a hned se to vydal prozkoumat.
Dorazil na místo a rozhlédl se.. Nikde nic. Až v dálce se zjevilo mnoho krkavců. Něco je tam zjěvne zaujalo.
Nexius neveřil vlastním očím. Na zemi leželo bezvládné tělo Kyraenne. Ležela tam tak opuštená a mírně omráčená asi po náročném boji. Nexius ani vteřinu neváhal. Sundal si v okamžiku své oblečení a strhal kousky zbylého šatstva z Kyraenne. Ležela tam tak nehybně v celé své kráse.
Nexiove sny byli naplněny!

....
Hladím ji po vlasech líbám na rty zasouvám jazyk do jejich úst.. Nereaguje.. Pořád nehybně leží.. Sjíždím dolů hladím její mírně chlupatá malá prsa..
Tenhle pocit si užívám. Po chvilce hrátek vytahuju zbraň posledního soudu. Mohutný černý útvar hodí stín na celé nehybné a nahé tělo... Provedu rituál nedostupný mladistvým a na znak úspěchu kropím její nahé tělo elixírem života.
Odrazil jsem se od země, ještě naposled jsem si užil tento pohled, zakouzlil kouzlo oživení a ztratil se, aby mohla tento krásný moment prožít po svém....

niki
Novice chatter

Re: Nexius mocný od niki » sob črc 01, 2017 12:06 pm Příspěvek

*Nexius sedí a přemýšlí ve své pracovně..* Hodně jsem si poslední dobou užíval.. Ženy, muži, nová zkušenost, která jak bych to řek... je více než nechutná, ale zkusit se má všechno.
Ale! Co mně teda zaráží je to jak se nám tu rozpíná ten zelený hnus. Přijdu do Gheeru a fuj Fensalir.. Zelená obrostená obluda, která se furt jen usmívá. Luminor? Tam zase Raven a ta ženská divná.. Čekal bych aspoň úklon, ale oni jen posměšne koukají na svého budoucího pána. S tímhle se něco musí udělat, ale i když jsem nejmocnejší na světe prečejen pár otroku a mocných spojencu budu potřebovat.. Jak ale na to.. Videl jsem tu ten divný spolek s maskama, třeba se mi povede je oslovit. Nevím ale jak, naposled když jsem se snažil konverzovat s Demnem, tak mi připadalo, že jede v silných drogách, jelikož vubec netušil kdo jsem.
*Přemýšlí* Máme tu mír s Arapelm, ale na Gerwynovi mi něco nesedí. Neveřím tomu, že panovník mocné říše se sem prišel s náma bratříčkovat a polejvat si záhonek na zahrádce. Třeba bych ho dokázal získat na svou stranu jako neviditelného společníka. Každej spor přece potřebje prostředky a ty on přece má.. Jak jen ho ale přesvečit, aby se přiklonil na mou stranu.. Něco musím vymyslet. Dlouho jsem toho páprdu neviděl. První se bude třeba k němu opět dostat.. Ale dlouho jsem o něm neslyšel. Zkusím ho kontaktovat.
*Nexius vytáhl brk a začal psát*
Vážený Gerwyne,

již dlouhá doba uběhla od našeho posledního setkání a já pořád netrpělivě očekávam na další setkání. Knihy jsem přečetl již mnoho krát a žízním po dalšich vědomostech. Rád bych se s Vámi sešel pokud je to možné.

Podepsán Nexius Mocný, pan temnot.

*vzal dopis a podal ho k doručení*
Poď sem ty trpazlíku! Tohle doručís Gerwynovi nepoškodené! Jinak si tě najdu a rozštvrtím Tě! Rozumíš? Ach jo.. Tohle nemá cenu, co neuděláš sám, to nemáš..

11.png

niki
Novice chatter

Re: Nexius mocný od niki » úte črc 25, 2017 10:24 pm Příspěvek

"Démoni, o čem to mele? Ach.. Ten Raven zase musel moc objímat stromky.. Tyhle Fareani, to je hrůza.."
Nexius si vychlechl pohublého Fareana Ravena a vydal se s ním do lesa aby se přesvečil, že nevidel jen srnku..
Po chvilce hledání přisel moment překvapení..
"Hmm, tak asi si neměl jen silné houbičky, fakt tu je démon"
Nexiovy se naskytl pohled na majestátně vyhlížejícího démona, byl tak temný, že jeho temnota zastínila i okolní les. Mohutné tělo držící dlouhý a ostrý meč s lebkou nad rukojetí.
"No, tohle bude pro mě ideální služebník." Pomyslel si.
"Pokloň se svému pánu!!" Zařval mocným hlasem. Démon jen pozvedl pozvedl svou obrovskou hlavu a mocným náprahem zasekl mečem přímo před Nexia.
"Tak tohle asi fungovat nebude.. Když to nepujde po dobrém, tak Tě pán temnot naučí poslušnosti!" Nexius pronesl mocná zaklínadla, krev démona stříkala proudem, zatímco bojácný Farean stál opodál a sledoval mistra kouzel v akci.
Démon po boji padl. Nexius se přesunul do svého domu a začal nervozně prohrabát truhlice.. "Kde jen je ta kniha!? Á tady je!!" Rychle listoval stránky knihy, ktére obdržel darem od Lorda Gerwyna. "Hmm, hmm, ano tohle.. já veděl, že jsem to někde viděl. " Chvíli studoval stranu knihy s názvem svět stínů. Zaujala ho pasáž o překryvech.
Svou teorii si chtěl Nexius potvrdit. Vydal se za mistrem nekromancie v Gheeru, s nadějí, že bude znát odpověď.
"Misťre, ve světe se nám objevují démoni a já mam jistou teorii." Začal konverzaci.
Mistr nekromancie jen matně naznačil zájem pozvednutím obočí. "Démoni? Si si jistý?" Odpovědel mistr. "Ano mistře, velký a černý jako temnota sama." Popis démona, zdálo se nekromanta zaujal. Začal se ptát další otázky.. Nexius vysvětlil svou teorii: "Mistře, myslím, že někdo narušil bariéru mezi dvěma světy a nedokázal jí zavřít. V knize Svět stínů se píše o překryvech." Nexiova teorie zdá se probudila mistrovu zvědavost. Pověřil mocného Xarhaaze ulovením dalšího démona a doručením krve.
Po předraženém nákupu prázdne flašky od úplatného fareana Wafa, kterej prodal prázdnou flašku v domnění, že se jedná o flašku na krev mrtvého fareana za 5000 měďáku se vydal na lov. "Každý ma svou cenu, i tihle světuškářy" Pomyslel si a vyrazil.
Po nekonečném hledání narazil na dvojici démonú. Jeden kouzlil a jeden bojoval mečem. Nedokázali se opět ubránit silným kouzlám a vydali svou krev. Se zbalenou krví a démonem oživeným pomocí nekromancie se vydal zpět za mistrem nekromancie.
"Misťre, přináším podle dohody krev a taky jsem vzal sebou oživeného démona." Mistr s nadšeným výrazem pozval Nexiuse do nejvyššího patra své pracovny a začal s pokusama." Po dlouhé chvíli došel k závěru, že na krvy démonú je zvláštni asi vše...
Zamyšlený Nexius přemýšlel zda nemá s timhle činem něco společné Xarský akolita. Vydal se ho hledat, a po rozhovoru s ním usoudil, že v tom prsty nemá.
"No, dnešní den byl únavný, očekávám, že přijdou krušné časy. Snad se mi povede spojit s Lordem Gerwynem a ťreba narazím na nové informace. Muže v tom mít také prsty? Nebyl využit mír na odlákáni pozornosti a přitažení démonu na oslabení našeho ostrova?
Co přinese rituál s akolytou? Získám konečně moc, po ktére tak toužím?"
Zamyšlen si sedl na zem a opřel se o bednu ve svém domě...

demoni.jpg

niki
Novice chatter

Re: Nexius mocný od niki » čtv črc 27, 2017 6:35 pm Příspěvek

"Corp Por, Corp.. do hajzlu! Corp..sakra dopr! Už to nejde jako v těch dobách slavných.. Slábnu.. asi jsem unavený... Časy Nexia mocného vypadá zašli tak, jako každý den slunce. Potřebuju odpočinek.. a pak se vrátim v celé síle a vyvraždim všechny Fareany... teda až na Ravena.."

Nexius zbalil bágl, nahodil na otroka a vydal se cestou k vode, z posledních sil přivolal loď a vyplul do neznáma.

niki
Novice chatter

Re: Nexius mocný od niki » pon črc 31, 2017 9:25 pm Příspěvek

Znaven plavením se navrátil zpět k táboru.

"Svou moc dosáhnu! Tohle nemá cenu. Plavení a odpočívaní je pro starce jako je Fensalir.. A na tuhle úroveň já neklesnu. Tfuj! "
Pročetl vývěsku s informací o setkání k démonum.
"Hmm, tak tohle možná ukáže nové informace, jen doufám, že se tam zas nebude dvě hodiny tlachat o ničem"
Po hodině Fensalirova monologu se naštvaný Nexius zvedl a se zahodením židle opustil místnost..
"Budu muset vyhledat Amelora, s tím jsem si rozuměl více než s těmahle podřadnýma..."
"Přesně jak jsem čekal zase nic.. Generál žrout a tlučhuba ho nedokáží utišit, ani nijak rozumne vést poradu a ostatní se jen nečinně koukají na ten omyl přírody... Každopádně zjevně nejsem jediný koho to nebavilo"
Zastavil se u Xarského kněze Semaie na náměstí Gheeru a probrali osvobození Demna.
"Takže maska mágyně Asheari říkáš? Nikdy jsem o ní neslyšel. Má maska je hodně mocná, ale tu vyrobila Daryanna. I když nosení na mé hlavě z ní dělá dokonalou relikvii."
Nexius se ponořil do čtení všech svých záznamu, aby našel zmínku o masce.
...
Hodiny čtení Nexia položili únavou na zem..
"Co to sakra!?!?"

nfs.png

S metrovou slinou od pusy se zvedl ze země. Tak tohle byl fakt divný obraz....

niki
Novice chatter

Re: Nexius mocný od niki » ned srp 27, 2017 8:03 pm Příspěvek

"Maska.. maska, kde jen může být. Knihovna o ní nic neříka.. Začínám mít podezření, že Semai jen hodně pije.."
Při výpravě do Juky si Nexius všiml mapy na stole s rituálními předměty...
"Hmm, vždy jsem chodil okolo, ale nikdy jí neotevřel.. Pět bodů na mapě.. Hmm, tohle znám to je vstup do mého oblíbeného místa - pekelního Belciuse.. Tam ale nic není a těch ostatních pět? Tam se zajdu kouknout a třeba tam něco najdu."
Po krveproléváni v Juce pronesl Nexius kouzlo přesunu a začal pouť po bodech z mapy.
"První nic.. přesně jak si pamatuju, tady je jen vchod.. Třeba je něco uvnitř, co jsem zatim nenalezl? Jdu se kouknout dál..."
Všechny body projdené a výsledek stejný, nikde nic zajímavé není.
"Co jen to může znamenat? Já už ani nevím koho se ptát. Amelor na mně nikdy nemá čas.. Knihovna nic nepíše, lord Gerwyn už mi asi žádnou literaturu nedá.. Mé hlédaní zdá se být nemožné."
Uvedl se do stavu hluboké meditace a při světle měsíce přemýšlel co dál...

27817.jpg

Zpět na Ozvěny