Duše Xarhovy

Uživatelský avatar
Dyzzi
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 137
Registrován: 14.04.2012

Duše Xarhovy od Dyzzi » pon led 27, 2014 1:24 pm Příspěvek

Temnou nocí, takovou, při které není vidět ani jedna hvězda se rozléhají hlasy. Jsou to dva hlasy postav tak temných, jako samotná noc, ovšem v noci nepřehlédnutelných a to díky jejich rubínově zářivým róbám. Dva Xarhaazové.
"Myslím, že už nastala ta správná doba bratře.", promluvil do tmy tenký ženský hlas.
"Také si myslím.", odvětil o poznání hrubější hlas.
Tenčí postava, avšak obklopena mocnou energii souhlasně kývla a zamířila ke vchodu jeskyně, u které stály.
"Doufám že jsi ji nezapomněl.", promluvil tenký hlásek těsně před vchodem do jeskyně.
"Jistě, Xarhovu vůli mám u sebe, neměj mě za tupce...", rozzlobil se xar, kterého obklopovala také ještě mocnější energie.
Postavy ztichly a vešly do jeskyně... oba vypadaly velice klidně, bez emocí a bez obav i po té, co narazily na první obyvatele jeskyně. Ovšem tehdy již ticho bylo minulostí a jeskyní s hromadou kožešin, sloužících nejspíš jako brloh pro tamní obyvatele, zaznělo několik magických formulí, prolítlo jí pár blesků a ohnivých koulích tak rychle, že si nejspíš ani zdejší obyvatelé neuvědomili, že jsou již po smrti.
"Tak tohle šlo hladce, nicméně je to jen začátek. Cítím tu velmi zajímavou energii... ta energie jistě přitahuje zdejší tvory...", odvětil jeden hlas, na což mu do toho druhý skočil.
"Radši mlč a hejbni zadkem, nechci tu být celou noc kvůli těmhle žvástům sestro."
Obě postavy se po kratší rozmluvě začaly opět soustředit na svůj cíl......
....*Kal Vas Flam*, *Corp Por* ozývalo se doprovázeno mocným hřměním v jeskyni, uprostřed které se nacházelo hned několik pentagramů. Velký temný démon z černých kostí, které již jevily velké poškozeni , řval zběsilým vztekem. Ti dva malý trpaslíci jsou otravní, mohl by je rozšlápnout tak snadno jako dva červy, ale jen se pohne hned na něj přilítne z jedné strany obří ohnivá koule a následně hned z druhé ho oslní modrá záře blesku.....
.... po úporném boji padá démon k zemi jako par kostí, které někdo zrovna hodil psům k snědku.
"To by bylo. Zmetek jeden...", kývla xarhaazka.
"Tak a teď k rituálu... Zase moc žvaníš..", reagoval na to xarhaaz.
Xarka se ušklíbla a postavila se přesně na prostřední pentagram, když v tom se před ní něco zjevilo. Něco temného jak oba xarhaazové, něco s červenýma očima, jak xarské róby, něco doopravdy překrásného. Nightmare... Stála tem před nimi a nespouštěla z nich zrak.
"Krásny to tvor.", šeptla xarka.
Pomalu a bez známky strachu přistoupila xarhaazka k nigthmare a položila jí ruku na hlavu. Ta před ní s ďábelským zařehtáním sklonila hlavu a pomalu odkráčela bokem aby nepřekážela rituálu. Jakoby věděla, co přesně po ní xarhaazka požaduje..
Opět se xarka postavila doprostřed pentagramu a sundala si róbu. Následně si rozepnula i pobitou minotauří tuniku, která jí chránila před zraněním. Nyní tam již stála s kamenným výrazem a proti ní on, její bratr. Co to měl ale v ruce? Malá, černa věc vyzařující velkou sílu.
"Nejmocnější Xarhu, my, tvoje děti ti teď přivádíme oběť v podobě naší krve. Tímto ti přísaháme naši věrnost a obnovu xarhaazske moci, nechť toto znamení je symbolem našeho slibu.", odříkala xarka a podívala se s kamennou tváří na svého bratra. Ten vzal temný předmět, dýku a zvedl ji nad hlavu. Rychlým švihem řízl dýkou, kterou svíral celou tu dobu v ruce, xarku přez hruď. Ta se omráčena bolestí svinula na zem.... temný xarhaaz pohotově natáhl nad tělo svoji ruku svírající dýku a pronesl magickou formuli. *An Corp*. I přes svoji vždy chladnou povahu se s menší obavou sehnul ke svojí sestře a pomohl jí na nohy. Ta se na něj i přes velikou bolest, kterou jí způsobil, radostně usmála.
"Tak sestro, ty už máš rituál za sebou..", prohlásil xarhaaz.
Následně se podíval na dýku a předal jí sestře. Ta ji vzala do ruky a pevně sevřela, ačkoliv na ní bylo vidět že rána, kterou mela na hrudi ještě krvácí a nejspíš velice bolí.
"Teď jsem na řade já... chybí nám jen tedy vymyslet jméno společenství. Což ho takhle nazvat Duše Xarhovy.", navrhl xar.
"Dobře tedy, to je dobrý nápad, nechť se tedy naše společenství jmenuje Duše Xarhovy", odpověděla Xarka s napřaženou dýkou...
Drazull Tar Aman [DX]- Xarská Mágyně, Krotitelka a mistryně krejčí
Thassarian [CM]- Bývalý šaman. Po úrazu hlavy se učí s dýkou

Zpět na Ozvěny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník