Zaběhnutý kůň

Uživatelský avatar
Serrlaid
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 94
Registrován: 5.08.2013

Zaběhnutý kůň od Serrlaid » čtv srp 13, 2015 1:17 pm Příspěvek

"Tak počkej, ukaž mi to ještě jednou." Tulira natáhla ruku ke gwalce a prsty ji pobídla. Gwalka jí předala smotaný kus papíru a odevzdaně pokrčila rameny.
"Hele fakt, takovejch herek tady bylo." Ohlídla se přes rameno a kývla hlavou směrem k ohradě. "Tamten kulhá na pravou nohu. A ta kobyla je zase skoro slepá." Rozmotala papír a zadívala se na kresbu. "Hm. Ne, promiň. Kdyby tady v okolí někdo viděl zatoulanýho koně, šel by nejspíš rovnou za mnou. Ale zkus to vyvěsit, za to nic nedáš." Tulira vrátila kresbu, zvedla vidle a pokračovala v kydání hnoje.

Gwalka došla k nejbližšímu stavení, přejela rukou po dřevě, něco si zamumlala a rozhlédla se kolem sebe. Pohled jí sklouzl na vývěsní štít, přihmouřila oči a špitla: "Kuchyně, sem dojde časem každej." Z kapsy vytáhla dva hřebíky a připevnila papír na zabedněné okno. Vymotala z cáru hadru černý uhel a připsala na kresbu vzkaz:

image(9).jpg

**Zaběhl se šedý kůň osedlaný minotauřím sedlem. Na brašnách je vyraženo jméno Karmain. Pokud jej v okolí spatříte, informujte přímo mě, nebo nechejte vzkaz zde v odboji u Tuliry.
Rynn
**
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Rynn

Zpět na Ozvěny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron