Soutěž o nejhezčí kožich či šupiny

Daryanna
Expert chatter

Soutěž o nejhezčí kožich či šupiny od Daryanna » pát lis 27, 2015 11:13 am Příspěvek

Na čtvrtek večer uspořádala Kyra v gwalském táboře soutěž o nejhezčí kožich či šupiny. Účast vypadala zpočátku dost tristně, ale nakonec jsme se v táboře sešli já, Kyra, Jarvik, dorazila Fei, Suu odhodlaně nesoucí smotek kůží a neplánovaně i Pánvička, který přišel hledat krejčovou.
Pravidla byla jednoduchá - konala se tři kola, ve kterém každý mohl předvést jednu proměnu, kterou ostatní posuzovali body od jedné do čtyř. Kdo získá po třech kolech nejvíc bodů, vyhraje. Pořadí jsme si zvolili hodem kostkou a mohli jsme začít.
Bála jsem se, že předvádění proměn bude poměrně nudné, ale všichni se chopili iniciativy a pochopili, že jen proměnit se a koukat stačit nebude, takže jsme se velmi bavili nad kreativitou Gwalů ale i přítomných Zoraiů. Oba Zoraiové nakonec nejvíc bodů získali vlastní kůží (zejména Fei mohla na Pánvičkovi oči nechat), byť Suuina housenka byla také velmi úspěšná. Kdyby si řekla o ophidiání kůže, byla by dokonalá! Z gwalských proměn nejvíc bodů sklidila oslňující lávová hadice Fei, Jarvikův elegantní panter, Kyřina majestátní medvědice a můj nouzový plán béé.
Celou soutěž nakonec vyhrála Fei, která předvedla černou medvědici, lávovou hadici a svou krásu, jak ji Ur stvořil.
V doprovodném programu jsme zasytili žaludky, popili lahodných moků... a Jarvik měl nejspíš pěkně divoké sny díky Feinu závěrečnému číslu.
Sepsala Daryanna

Zpět na Ozvěny