Ztracená duše

Hrobnik
Neophyte chatter

Ztracená duše od Hrobnik » čtv pro 03, 2015 3:22 am Příspěvek

Jeho den začal jako každý jiný. Toho pondělí ho trápil jeho zevnějšek mnohem více než kdy předtím. Nehodlal se už nadále trápit, proto se vydal do Gheerské kaple. Modlil se opět ke Xarhovi, ale tak jako každý den bez jakékoliv odezvy.
Místní kněz Erill se na něj podíval a nevěřil vlastním očím “Farean a modlí se ke Xarhovi“ Postava zahalená vstala od kříže a přistoupila k Erillovi a tichým hlasem řekl “Potřebuji pomoc, musím se dostat z tohoto těla“ načež jen Erill pokrčil rameny. Rozhovor sledoval i další kněz Paul, který řekl “Vydej se do věže, Amelor by ti mohl pomoct“ tajemná postava přihodila pár mincí do kasičky a vydala se směrem k východní bráně.
O pár minut později tajemná postava rozrazila dveře nekromantské věže.
“Amelore, potřebuji pomoc“ řekl muž se zahalenou tváří
Amelor jen nadzvedl hlavu a řekl “Neseš mi další krve ? “
Zahalený muž nervózně pozoroval už tak dost divného nekromanta “Potřebuji se zbavit tohoto těla“ řekl a sundal si masku, kterou měl na obličeji.
“Tohoto těla tě rád zbavím, bude se mi hodit na moje experimenty" Pronesl Amelor a vytáhl podivnou flašku a položil ji na stůl.
Tajemný muž popadl flašku a bez rozmyslu ji vypil. Netrvalo dlouho a fareanské tělo položilo na zem.
po několik minutách.....
“Já blbec, zbavil jsem se těla, ale co teď ? “ pronesl Duch
“Musím najít Xarha“
Duše se vydala směrem k Darkmooru. Když duše dorazila na místo chvíli se rozhlížela, potom se vydala k podstavci, kde kdysi stával socha císaře Marduka.
“Bože jestli mě slyšíš dej mi znamení“ vykřikla duše
Po chvilce se začaly tvořit písečné víry, které postupovaly směrem k hrobce. Když duše došla dovnítř hrobky cítila temnou energii, která každým krokem zesilovala. Duše došla na konec hrobky a na zemi viděla ležet lebku.
“Co tu chceš bídný červe“ ozvalo se z lebky
“Hledám tvou pomoc, mocný bože chci zpátky své xarské tělo“ odvětila duše
“Xarské tělo, cítím z tebe tu čubku! “ ozvalo se z lebky
“Bože, byl jsem xar uvězněný v tělě fareana “ řekla duše
“Hahaha, jestli jsi ten kdo říkáš dokaž to! Moje děti se málo modlí, Přiveď je a uspořádej rituál hodný mého jména“ ozývalo se zlostným hlasem z lebky
Duše neváhala a směřovala nazpět do Gheeru. Bylo už odpoledne a u banky postávaly dvě xarky.
Duše poznala jednu z nich a začala na ně mluvit.
“Pojď te musíte mi pomoct“ křičela duše
Ale ani jedna z přitomných neuměla mluvit jazykem mrtvých a tak mu ani jedna nerozumněla.
Chvíli duše pokřikovala “Musíte jít Xarh čeká, musíte se za něj pomodlit“ ale nebylo to nic platné, tak začal duch rozhazovat rukama a ukazovat směr kterým mají jít. Obě dvě ho naslédovaly až k bráně Darkmooru tam jedna z xarek pronesla “Zpomal! Už nemůžu" ale duch neustále pokračoval k hrobce, obě dvě ho na pokraji sil sledovaly až na místo kde ležela lebka.
“Jsou tady“ prohlásila duše, ale nic se nedělo
Obě xarky byly nervózní a nevěděly co mají dělat. Duše chvíli přemýšlela a pak začla naznačovat.
“Poklekněte“ řekla duše a klekla si. Obě dvě duši následovaly a poklekly.
“Modlete se“ řekla duše a začla otvírat pusu. V tom momentě jedna řekla “Co po nás chce ? “
“Modlete se! “ ozvalo se zlým hlasem skrz lebku, načež se obě začly modlit
V místnosti se začala projevovat temná síla a jedna z xarek měla strach.
“Jen dvě? “ ozývalo se z lebky
“Co je to za rituál hodný Xarha? Vypadněte! “ zakřičel Xarh skrz lebku.
“Nikdy! Tyhle musí stačit nikdo už se k tobě nemodlí! “ zakřičela duše
Obe xarky pokračovaly v usilovném modlení do té doby než se Xarh rozlobil a přivolával skrz své temné síly nemtrvé posluhovače, kteří měli rituál překazit. Xarky se bránily, ale množství nemrtvých se pořád zvětšovalo až byly nuceny utéct.. Jedna z nich však stihla zakřičet “Zachráním tě! “
Xarh přinutil duši opustit jeho svatyni a tak se duše oslabená a vyčerpaná potulovala ulicemi Darkmooru. Svou poslední kapku energie použila aby vyryla na zeď hrobky nápis
“Jednou se vrátím. Aswell“
:)

Zpět na Ozvěny