Truhlářka a řezbářka Walli

Mashell

Truhlářka a řezbářka Walli od Mashell » pát kvě 20, 2016 8:54 pm Příspěvek

Vysoká fareanka přistoupila k vývěsce před bankou a připnula tuto zprávu

Milí lovci,

připojuji se k Rhian, osobně už delší dobu nic nevyrábím. Mám stejnou zkušenost, nebaví mě hodiny a hodiny sekat dříví, abych mohla vyrobit tisíce stolů, bedýnek a jiného haraburdí z obyčejného dřeva, k tomu sháněla desetitisíce hřebíků, pantů, vosků, tětiv do luků a jiných blbostí a za cca 3 měsíce mi mistr carpenter nedá ani jedinou velkou zakazku 3. lvl, 3 malé a velmi málo zakázek lvl 2. Obyčejné zakázky jsou pro učně a tovaryše, ne pro mistra na max skillu, co jde dosáhnout. Pokud mistr carpenter nepozná, že mu dávám všechny výrobky ve výjimečné kvalitě, buď špatně vidí, pak doporučuji felčara, nebo to má nařízeno. V každém případě se nenechám zotročovat a nic mu odevzdávat nebudu, ať si najde nějakého jiného trubku. Za stávajícího stavu bych možná mohla nějakou zakázku sestavit tak za 10 let. Vím, že ještě někteří čekáte na pilky a yew ode mě, že si každý přeje mít top výbavu, ale věřte, že tak jako vás nebaví dlouhé čekání, ani mě nebaví neustále dokola točit zakázky, když z nich stejně nic není. Takže ani ode mě prozatím nebudou prkna z yewu ani barevné pilky.

Ať vám Gaia žehná

Walli - velmistr carpenter
Wall

Zpět na Ozvěny