Špatný nápad

Kyraenne
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 102
Registrován: 9.11.2014

Špatný nápad od Kyraenne » úte črc 05, 2016 7:09 pm Příspěvek

Špatný nápad. Jinak se to nedalo nazvat. Mohlo ji napadnout, že neviditelná gorila bude na sněhu mezi troskami nápadná. Měla ze sebe radši udělat toho sněžného tvora kterého potkala o kousek dál. Něco jí však říkalo, že toho by taky prohlédli. Koneckonců Rynn i Altaj ji varovali a ona neposlechla. Měla tu smůlu, že zrovna střídali stráže, takže na hradbách bylo víc lučištníků než normálně. Jediné štěstí bylo, že minotauří zbroj částečně zpomalila šíp, takže ji neprobodl skrz naskrz a zbylo jí dost energie na útěk.

Se zaklením ze sebe stáhla zbroj. Nebylo to nic jednoduchého vzhledem k šípu trčícímu z břicha, ale s velkým úsilím se jí to podařilo. Pokusila se zlomit dřík šípu, ale nenašla ani dost síly šíp vytáhnout. Rozmačkala v ruce nějaké bylinky co jí zbyly ve váčku a posypala jimi ránu. Jestli se dožije rána, bude děkovat Urovi. Vyčerpáním se jí zavřely oči a upadla do neklidného spánku.
Kyraenne- hříčka přírody
Sidonie- zoraika s vychováním

Uživatelský avatar
Altaj
Journeyman chatter
 
Příspěvky: 390
Registrován: 14.04.2012

Re: Špatný nápad od Altaj » stř črc 13, 2016 8:47 am Příspěvek

Svítalo, paprsky slunce tančily po hladině zálivu a vítaly nový den. Dnes na sobě měl jen pracovní oděv, žádnou zbroj. Nedíval se ale na horizont, prohlížel si šíp ve svých rukou. Vzpomínky na něj doslova útočily. Kolikrát pomáhal matce rovnat přesně takové šípy? Věděl přesně, k čemu jsou určené. Ke zranění, ke zmrzačení. Zpětné hroty měly trhat tkáň, pokud by se je někdo pokusil vytáhnout prostě silou. Kyraenne měla štěstí. Trefili ji dobře, našel ji jí a spolu s mladičkou Fenn ji ošetřili. A protože žádné zprávy jsou dobré zprávy, tak je snad v pořádku. Teď ten šíp svíral v dlani a bojoval s nutkáním jít k Sarifovi a zarazit mu ten šíp do stolu. Jen do stolu.
To fight and conquer in all our battles is not supreme excellence;
supreme excellence consists in breaking the enemy's resistance without fighting.


Zpět na Ozvěny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron