Kult Krve

niki
Novice chatter

Kult Krve od niki » ned pro 31, 2017 10:03 pm Příspěvek

"Dozrál čas, abych nastolil pořádek. Přízraky noci už jsou doslova jen přízraky a já nebudu nečine stát a koukat na tohle ticho před bouří. Je potřeba konat!"
Pronesl Nexius, odhodil odznak Přízraků do vody a vydal se směrem ke Gheerskym kasárnám.

"Dědku! Přisel čas smrti a destrukce! Hodlám založit cech jaký svět ještě neviděl."
Arogantně zařval na starce a hodil mu 20 zlatek a netrpelivě naškrábal na starcovu tabulku dvě velké K nesoucí název Kult Krve. Když dopsal, prohnal se místností doslova smrtící průvan. Celá byla najednou cítit krví a spáleným masem.

"Ták a kde teď sehnat otro.. pomocníky. Sám nemužu zdolat nástrahy a nastolit pořádek. Já přece musím myslet, budu potřebovat nějaké svaly.. Poslední dobou se mi osvedčila ta pochybná banda s tím sťrelcem, i když fareanem, ale poněkud odkloneným od jejich podivného chápání světa.. dále tu je gwal s tim obrovským kladivem, což se na drcení lebek hodí a ještě ten pohublý naháč s loutnou v ruce.. Muj nekonečný šarm je určitě presvedčí přidat se na stranu pana temnot a započat novou kapitolu pro tento popletený svět."
Zamyslel se a po opětovném nastudovaní knihy kouzel, nekromancie a knih od Arapaského vládce se vypravil hledat další fanatiky.

...

KK-1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
from xarhaaz import nexius

niki
Novice chatter

Re: Kult Krve od niki » ned led 07, 2018 11:29 am Příspěvek

...

Ze zápisníku Nexia..

Obřad přijetí část druhá

Obřad přijetí do kultu jsem mistrovsky připravil tak, aby jsem členy spolu svázal a spečetil jejich věrnost krvním poutem.
Krev Pána Temnot a/anebo jiných členů kultu krve mixována v nádobě s krví z démona a očarováná na oltáři.
Takto připravená krev nalita do připravených nádob musí být požita v přítomnosti jiných členů.
Na závěr spečetím členstvý vykouzlením kombinace světla na dlouhé cesty tmou nevědomosti a krvavým poutem. Zaměrím svou mysl na svou magickou hůl a rozzářeným až žhavým koncem hole jim na záda vypálím znak Kultu Krve.

dp2-kk-obr2.jpg

niki
Novice chatter

Re: Kult Krve od niki » sob bře 03, 2018 9:45 pm Příspěvek

"Ano ooo ano! Přisel jsem na to!
Klíč k dlouhověkosti je v míchaní vzácný krve s naší! "
Nadšený Nexius poběhl a zdělil své zjištení ostatním.
"Držte hubu a poslouchejte! Pamatujete jak sme náhodně zabili toho mustanga? Vzal jsem jeho krev a trochu jí zkoumal. Použil jsem její část na umírajíci krysu a vida! Krysa se začala léčit. Domnívám se, že náš rituál spojení krve s krví démona nám umožní prodloužit si život vlastní. Pojďte do útrob hluboké kobky pavoučí a zkusíme to."
Po patnácti minutách prolévání krve pavoučích bojovníku...
"Přistup ke mně Grognaku!"
Vytáhl ampulku a ponořil jí do těla mrtvého mustanga.
"Pojď sem a spolkni to!"
Grognak natáhl ruku a začal si vlévat krev z mustanga do úst. Po pár vteřinách Grognak mocně zařval. Znak kultu krve na jeho zádech začal hodně zářit. Grognak padl na kolena a začal řvát.
"Joooo!! Cítím tu sílu NEXI!"
S šíleným výrazem tváře si Grognak lehl na tělo mrtvého koně, začal se potírat krví a cákal je na všechny okolo. Ostatní když viděli efekt vzácné krve začali se svlékat a potírat se krví. Mela šílenost dohnal do krajnosti a začal pojídat srdce koně. Mortus odseknul koní hlavu a nacpal do ní svou a začal řvát, že je král koní. Vnitřnosti z koně lítali všude vzduchem. Krev z mustanga byla cítit všude kolem. Pohled pro běžné smrtelníky nechutný, ale pro Kult Krve moment obratu. Nexius vše v tichosti sledoval a tiše se usmíval pod maskou. Gromak stál kousek dál a jen koukal.

staje.jpg

Zpět na Ozvěny