Triffalgar - pouštní město

niki
Novice chatter

Triffalgar - pouštní město od niki » ned led 14, 2018 8:34 pm Příspěvek

"Nastal čas, abych se posunul. Správný panovík má své království. Já mám zatím prd a nikdo mně nebere vážně. To se ale změní! Postavím město, do kterého bude chtít každej a ještě se mi pokloní za to že se o něj starám. A postavím tam velký hrad!"
S velkolepou myšlenkou se Nexius vypravil směrem do tábora Přízraků.
"Tak dome.. Prožil jsem tu hodně chvil, ale je čas posunout se. Založím město, ze všech měst nejslavnější!."
Ani nedořekl poslední část věty a už se soustředil na seslání ničivé sprchy meteoru a spalujícího ohně. Když už nebylo ani poznat, že na místě stál dům, přesunul se Nexius na dlouhou pouť pouští, kde hledal místo na složení stanu.
"Tady! Kousek od skal, relativně blízko vody a všude teplo. Tohle místo je báječný!"
Po deseti hodinách rozestavování stanu bylo konečně hotovo.
"Tady se začne psát nová historie!"
Tak vznikl Triffalgar - pouštní město.
"Dobře, stan jsem rozestavil, ale kde teď seženu otroky? Stan jsem stavěl velice zručně deset hodin, takhle to asi nepujde. Daryana mi jednou řekla, že platí otroky u odboje.. Je čas vypravit se do Tooru a zistit co a jak."
Dlouhá cesta uběhla mocnému čaroději velice rychle, jelikož si celou dobu promítal celonoční orgie ve svém vysneném hradě v Triffalgaru.
Rychlým krokem doslova vyrazil dveře a spustil na skladníka.
"Potřebuju otroky a ty mi je dáš."
"Ano, dobrý den i vám pane, můžu vám nabídnout pracovníky za cenu masa, zlata a 25% z vytěženého materiálu a.."
Nexius zrudl, nenechal skladníka domluvit a hned arogantne spustil:
"Takových peněz za otroky? To se tady snad někdo musel posrat!?"
Po velice dlouhém monologu a spršce nadávek, když už se zdálo, že skladník v pokročilém věku už usíná se Nexius uklidnil a hluboce se nadechl.
"Dobře, co s tebou. Nevypadáš, že bys mi je dal zdarma. Ale budeš o mně ješte slyšet, budu si na tenhle blbej systém stežovat."
Vyhrožoval a nervozně podepsal smlouvu.

"Tady bude třeba ale hodně práce.. Kdo mi sakra tu zem vyrovná? Křivej Olaf? Línej Arden? Smradlavej nekromant Mortus? Anebo ten gwal s velkym kladivem? To ještě bude zábava..."
Zalomil rukama a přesunul se do stanu.

dp2-town.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
from xarhaaz import nexius

Traya
* GM *

Re: Triffalgar - pouštní město od Traya » pon led 15, 2018 10:04 am Příspěvek

Vrchní skladník toorského odboje si prohlížel čerstvě podepsanou smlouvu a smích střídal nevěřícný úžas.
"Tak on tu naše lidi bude titulovat otroky a ještě by chtěl, aby dřeli jen pro něj? A zadarmo? Jsou přeci pořád toorští, i když budou pracovat pro něj. A vůbec, když se mu to nelíbí, může si den co den sekat dříví sám, to jsem mu měl říct," ušklíbl se. "Arogantní Xarhaazové," dodal ještě, aby si ulevil, a do poznámky si napsal, že na Draktaru má poslat ty dva hádavé Zoraie. Ať si má pán na co stěžovat!

niki
Novice chatter

Re: Triffalgar - pouštní město od niki » pon led 22, 2018 12:43 am Příspěvek

"Cože!? Tak oni mi budou krást 25% toho za co jim já hajzlum ještě platím? Tak to teda ne!"
Rázne pronesl Nexius a kopal do lavice.
"Tohle nenechám jen tak!"
V Gheeru vyhledal poštáka a dal se do psaní.. Po krátke době zasunul dopis do báglu a přesunul se do osady.
"Kde tu máte schránku sakra!"
Seřval staříka.
"Tam"
Ukázal stařík rozklepanou rukou.
Prudkým pohybem urazil kryt schránky, vrazil do ní dopis a odešel.

niki
Novice chatter

Re: Triffalgar - pouštní město od niki » úte led 23, 2018 8:55 pm Příspěvek

S pérem v ruce se Nexius vydal směrem k nástěnce.
"Všem obyvatelům na známost se dává, že lopaty se třeba chopiti a rovnat zem začati! Více informací u Nexiuse mocného a zástupce."

Po dopsání oznámení si Nexius zakousl čerstvého chleba od pekaře a spokojeně zalezl do stanu.

niki
Novice chatter

Re: Triffalgar - pouštní město od niki » úte led 30, 2018 12:10 am Příspěvek

Z deníku pouštního města Triffalgar

Dnešní akce se povedla. Zlákáni představou o hradu a mocí Pána Temnot přidali se tři zoraiové k vyrovnáváni povrchu. Jména Grognak, Gromak a Mela budou navždy zapsány v archívech města, jakož ti, co položili základ k velkolepému dílu. Posilneni, nebo otupeni pivem začali okopávat nejprve u palisád a postupně se přesouvali podél celého tábora.
Nedaleko od studny sme narazili na odpor skorpionů. Nic co by Pána Temnot zastavilo. Mocným zaklínadlem je poslal na onen svět.
Odstraňování nadměrných kaktusů se málem neobešlo bez požáru. Naštěstí místni studna je dostatečně hluboká a požár byl uhasen.
Místní teplota pouště byla pro Zoraie skoro nesnesitelná, naštěstí měli k dispozici ledově očarované pivo. Osvěžení bylo dokončeno koupelem v místním rezervoáru s vodou.

Znepokojující se ukázal imp, který se najednou zjevil a zmizel přímo uprostřed sezení pod sochama válečníků. Takhle to udělal asi třikrát a pak už se neukázal. Je to předzvěst útoku démonů? To asi ukáže jen sám čas...

Kontrola táborového deníku ukazuje uspokojivá čísla. Skoro milión bezpečně uložen. Naopak jako nevyhovující se pořád ukazují výkony Toorských otroků za peníze a jídlo které dostávají.

Zapsal Nexius Mocný, Pán Temnot

Zpět na Ozvěny