Balric

Olaf
Neophyte chatter

Balric od Olaf » sob úno 17, 2018 2:52 pm Příspěvek

Tarrine bratře.. Pojď.. Už jsou skoro u nás. Začni předříkávat "Lorem ipsum dolor sit amet"
Tarrin nahlas začal předříkávat zaklínadlo.
Balricu musíme nachvilku zastavit!
Zakřičel Tarrin.
Počkej, tady je malá díra sem skočíme.
Najednou se oba ocitli ve skalním komplexu. Všude kolem byla jen zima, tma a různá havět.. Tarrin se oklepal a pokračoval v starodávném zaklínadle.
"consectetur adipiscing elit. Ut orci risus, cursus eget quam at, aliquet imperdiet arcu"
Po chvilce se přidal i Balric. Celá místnost se rozzářila. Všude bylo najednou jasně červené světlo. Světlo tak silné, že vše živé kromě Tarrina a Balricka ve mžiku umřelo. Smrtelně ticho prolomila rána. BUM!
Tarrin se začal hlasitě smát. Balricu kdyby ses viděl.. Popadal se smíchy Tarrin..
Co je, co je? Nejistě se ptal Balric. Ty ses proměnil v to.. v to.. nejhorší co ses mohl. Pronesl se stále strašnějším řehotem.
Jen to ne! Zařval Balric.
Já jsem okurka! To snad ne.. No, aspoň mě tak lehce nenajdou..
Balrick se otočil na Tarrina a trochu smutně pronesl.. Bratře můj, budeš chybět.. Co s tebou teď bude?
O mě se neboj. Já se o sebe postarám. Magii ovládám a schovat se jim dokážu.. S tebou je to horší.. Zabil si jim rodiny, děti, matky.. všechno si zničil.. Mě zabít nechtějí, jen ve mne vidí bratra dobyvatele.. Jdi a uteč. Slyšel jsem o nové naději.. Nějaké zaprděné díře.. Myslím Lumpinor...
Oči Tarrina se rozzářili "Vas Rel Por".
Jdi a nikomu neřekni kdo jsi! Uši a oči jsou všude..
Balric se naposled otočil, očima si poměřil Tarrina a vstoupil do brány.. Dlouhá cesta branou nedopadla úplně podle představ a Balric z ní vyletěl jako z okna a dopadl na zem, přímo před Luminorskeho lečitele..
Tak se začíná život Balrica, dobyvatele dvou světů, mocného a nemilosrdného mága v těle Fareana..

Zpět na Ozvěny