Experiment

Uživatelský avatar
Hrobnik
Novice chatter
 
Příspěvky: 211
Registrován: 24.10.2013

Experiment od Hrobnik » pon úno 26, 2018 12:27 pm Příspěvek

Jako každý den, tak i dnes netrpělivě čekal Grognak u luminorského chrámu na své druhy, dlouho se však nikdo neukazoval a tak se rozhodl vyrazit k Dantemu vyměnit runy. Pomocí knihy se přemístil ke krystalu na sever od Gheeru a pokračoval lesem směrem k Dantemu. Když už byl skoro u něj zahlédl skupinu démonů, v ten moment šla výměna run stranou. Vrátil se proto do Luminoru aby našel dobrodruhy, kteří mu se zabitím démonů pomůžou. Před bankou zrovna kdákaly dvě slepice Narathea a Achumawa o tom co si vezmou večer do hospody na sebe. Grognak neváhal a okřikl je : Hej, našel jsem démony severně od Gheeru musíme je jít zabít! ani jedna z nich neváhala připravila si výbavu a Narathea už chystala bránu, když se ještě před banku připotácel jeho zpomalenej bratranec Gromak, neváhal a okřikl ho také ať se k nim přidá.

Během pár minut dorazili na místo a začal boj, nejdříve odchytávali démony po jednom, pak ale jejich krvežíznivost stoupla natolik, že začali odchytávat démony ve větším počtu. Gromak díky své schopnosti přenášet svoji zpomalenost na ostatní tvory doslova démony znehybnil a udělal z nich úplné blbečky. Boje trvaly několik minut než se objevil Balron, to pro zkušené dobrodruhy byla konečně výzva, po sérii útoků zabili i Balrona.

Grognak vytáhl nůž a rozpáral Balrona, jeho krví si naplnil džbán, který poté zvedl nad hlavu a se slovy "Za kult !" jej vypil.
Po vypití džbánu se Grognak cítil silnější a jeho krvežíznivost neutuchala.

Ještě ten den se prohnal se svými společníky přes mnoho různých lokací, které doslova vyvraždil.

Jeho touha po boji však nadále neutichala, spíše rostla.

Zpět na Ozvěny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron