Deník jedné z prazvláštních sester

Elodei
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19.05.2019

Deník jedné z prazvláštních sester od Elodei » stř kvě 22, 2019 7:09 pm Příspěvek

15.7.1086 Noc, kdy byla obloha rozzářena ohněm

Poslední stránka mého deníku, který píši již nějakou dobu. Včerejší noc byla velmi zvláštní. Měla jsem jako každý den krásné sny, avšak včera tomu tak nebylo. Zdálo se mi o dvou postavách. Nedokáži je identifikovat, byly rozmazané ale jedno vím určitě, byly odlišných pohlaví. Jedna postava byla černě zahalená a chodila o holi, zvláštní. Ve svém snu jsem slyšela i hlas té postavy, byl to mužský hlas, zněl velmi mile, příjemně až podmanivě. Ten hlas tak krásně zněl, až jsem si ho zamilovala. Druhá postava byla vysoká, oděna do bílého oděvu. Tvář ji zakrývala zelená kápě, z pod které byla jen matně vidět její ústa. Byla krásná, jemná a úzká, hlas měla velmi příjemný. Nechápu, proč jsem si všimla jen těchto detailů a už vůbec nechápu, proč byly nade mnou a něco si povídaly.

Už zase si píšeš deník?! Nepiš si ty nesmysly stejně jsou k ničemu. Pojď se raději učit! Řvala na ní sestra, když vtrhla do místnosti.
Dej mi pokoj Allysso, přestanu až budu chtít a navíc, tohle je už poslední stránka mého deníku, tak neotravuj. Nevím proč bych se měla furt učit, historii znám moc dobře, mytologii také a co se biologie týče, tak v té jsem expertka! Tak mě neotravuj s učením!!

Zakřičela naštvaně Elodei a vrhla po Allysse dýku. Allyssa však stihla obratně zavřít dveře.
Blbko! Ozvalo se zpoza dveří a pak následoval vzdalující se dupot.

Elodei se pustila dál do psaní deníku
Matně si vybavuji něco, co leželo vedle mne. Hýbalo se to a bylo to odporně fialové, tak trochu jako má kůže, která je zelenofialová, avšak ta věc byla tmavší. Hýbalo se to a dotýkalo se mě to, doopravdy nedokáži identifikovat, co to bylo, jen vím, že ty dvě postavy se na nás koukaly a o něčem si povídaly. Dál si již nic nepamatuji, probudila jsem se, neboť slunce začalo zapadat a nastával náš čas. Naše opatrovnice nám připravila skvělou snídani. Měly jsme skvělé hovězí maso a velmi chutnou horskou vodu. Po vydatné snídani jsme šly odevzdat své díky naší bohyni Shar, která nás chrání před vším tím zlem, co venku panuje. Naše modlení však narušilo něco velmi neobvyklého. Celá noční obloha se rozzářila ohněm. Byla to dechberoucí podívaná, obě dvě jsme stály a pozorovaly, co se to na nebi děje. Objaly jsme se, srazily hlavy a při pohledu do očí jsme zjistily, že brzy nastane náš čas. Vůbec nevím, kde se to v nás vzalo ale začaly jsme se až nebezpečně šíleně smát a tančit. Připadala jsem si jako posedlá, avšak plně mne to naplňovalo. Po protančené noci jsem si uvědomila, že není času nazbyt, náš čas se blíží a my neznáme tak dobře naše okolí. Bude to vskutku zajímavé, až se vydáme do světa. Zprvu bychom ale měly navštívit Luminor, kde se prý dozvíme užitečné informace, které….

Zatraceně, už se mi to nikam nevejde! Budu muset založit nový deník.

Zpět na Ozvěny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron