Prášky na durabilitu

Pietro
Neophyte chatter

Prášky na durabilitu od Pietro » stř črc 04, 2018 6:33 am Příspěvek

Ne Rhi, neshanim viagru!

Sháním cca 100x prášek na durabilitu (10 použití)
Cena klasická jako se prodávalo u obchodníka. ☺️

Možná i víc!

Carbo
Journeyman chatter

Re: Prášky na durabilitu od Carbo » úte črc 10, 2018 10:37 am Příspěvek

To bude asi ťažko zohnateľné a prispela k tomu aj výmena zbraní. Síce vlastnosti a runic na krytal prenesiem, ale samotná zbraň mi ostane aj z durkou. A zbraň poväčšine môžem rozobrať a prídem aj o tu durku. A ak budem musieť robiť novú tak zase budem musieť na novú použiť kopec práškov.

Pietro
Neophyte chatter

Re: Prášky na durabilitu od Pietro » úte črc 10, 2018 10:50 pm Příspěvek

Tak to je pěkné zabití případných nových hráčů.
Jako abych opravoval zbraň po každé výpravě/ zbroj po každých dvou a ještě třeba na 5. Pokus u toho se mi durabilita ještě snižuje...zase super věc,že to fizzuje..

To jsem zase do něčeho investoval, mrzí mě,že nebudu mít jak vrátit peníze co jsem si půjčil...
Vlastně ani nemůžu hrát..

Gratuluji GM týme!

matony
Apprentice chatter

Re: Prášky na durabilitu od matony » stř črc 11, 2018 6:43 am Příspěvek

Copak se čertíš, kup si svitky na opravu od mistra, pak ti to fízzovat nebude a máš klid. Tuším, možná se pletu, ale durka ti pak neklesá při opravě. Svitek ti nikdy nefízzne. Ony jsou způsoby, jen je třeba je najít a nebo se zeptat.

A co se prášku týče, i ten se dá sehnat, když dáš dobrou cenu, snadné to nebude, ale né nemožné.

Anicka
Novice chatter

Re: Prášky na durabilitu od Anicka » stř črc 11, 2018 7:42 am Příspěvek

matony píše:Copak se čertíš, kup si svitky na opravu od mistra, pak ti to fízzovat nebude a máš klid. Tuším, možná se pletu, ale durka ti pak neklesá při opravě. Svitek ti nikdy nefízzne. Ony jsou způsoby, jen je třeba je najít a nebo se zeptat.

A co se prášku týče, i ten se dá sehnat, když dáš dobrou cenu, snadné to nebude, ale né nemožné.

Pleteš, u lepších materiálů klesá.

Pietro
Neophyte chatter

Re: Prášky na durabilitu od Pietro » úte črc 17, 2018 9:39 am Příspěvek

Prosím prosím opravdu nemá někdo na prodej pár kusů? mám zájem o 100, ale i 50 pomůže :D

Zpět na Obchod