Potštejn 2012

Markvart
Neophyte chatter

Potštejn 2012 od Markvart » pon kvě 14, 2012 6:02 pm Příspěvek

Co říkate na sraz po delší době opět na Potštejně? V létě některý víkend? Osobně je mi jedno který, protože pravděpodobně až koncem srpna nebudu mít volné víkendy. Měl by o takovou akci někdo zájem?

Agarlior_

Re: Potštejn 2012 od Agarlior_ » pon kvě 14, 2012 6:53 pm Příspěvek

Ale ano, ja by som si tento format rad po dlhsej odmlke zopakoval :)
Vypi vodu, prekvapis pecen!

Agaton
* GM *

Re: Potštejn 2012 od Agaton » pon kvě 14, 2012 9:19 pm Příspěvek

Hehe ta telepatia... Dnes som o tom akurat mluvil s Barriou. Ale co skusit inu lokaci? Aby sme my Slovaci spoznali i ine krasy Ceskeho kraje;)

Nekde kolem Brna. Ta skyova osada kde byval (byva), byla kusok od Brna a kolem sa mi zdalo dost lesu:)

Markvart
Neophyte chatter

Re: Potštejn 2012 od Markvart » pon kvě 14, 2012 9:52 pm Příspěvek

Tak Skyova osada by mi samozřejmě vyhovovala. :lol:

Sargis
Apprentice chatter

Re: Potštejn 2012 od Sargis » úte kvě 15, 2012 12:27 am Příspěvek

Tišnov....ten by vyhovoval všem
Furion....

Acridian
Grandmaster chatter

Re: Potštejn 2012 od Acridian » úte kvě 15, 2012 10:05 am Příspěvek

Řeknu to takto, mám jistý možnosti, díky tomu, že dělám pro slevový portály jak jsem říkal Malakovi.
Spolupracuju s řadou hospůdek a restauraček v Brně, tzn. kdyby byl sraz v Brně domluvím tam nějaký cenový zvýhodnění, na nějakej chlast a na jídlo, že kdo by jel zdaleka, by nemusel být smutnej, že prohlastá a projí moc korun.

Další věc je, že mám možnost v nějaké prdeli u Blanska sehnat takovej minikemp i s ubytkem za dobrej peníz, jinak to mám možnost i na Vysočině. Hotely asi většinu zajímat nebudou :o)
Takže tak, v Tišnově klidně sraz bejt může, ale nocleh už fakt nezajišťuju :D :D
Jace Beleren[RBD], HUMAN
Obrázek

Agaton
* GM *

Re: Potštejn 2012 od Agaton » úte kvě 15, 2012 10:43 am Příspěvek

Slo mi o to dat to nekam do stredu pro vsechny, kde je hezky a taky kde som este nebol :wink: . Ale i ten potstejn by bol fajn ak by nic ine nebolo.
Imho lepsi nejaky kemp kde udelame taborak poradnej s nejakou hospudkou pripadne.

Erk-Akbe
Neophyte chatter

Re: Potštejn 2012 od Erk-Akbe » úte kvě 15, 2012 11:13 am Příspěvek

count me in

Fenris
Novice chatter

Re: Potštejn 2012 od Fenris » úte kvě 15, 2012 12:31 pm Příspěvek

lets do this! LEEEEROYYYYY
"Death is the fate of all warriors" - Artanis

Markvart
Neophyte chatter

Re: Potštejn 2012 od Markvart » úte kvě 15, 2012 1:51 pm Příspěvek

Osobně bych byl za ten kemp u Blanska, ač nevím o který se jedná, protože v Tišnově není místo kde by se dalo zakempit krom hospod. :-D Vysočina je krásná a ani proti ní nemám námitek. Takže je mi to v podstatě úplně jedno kde to bude, ale preferoval bych stejně jako Agaton nějaký táborák, stany...

Falka
Neophyte chatter

Re: Potštejn 2012 od Falka » úte kvě 15, 2012 3:08 pm Příspěvek

Jedine hotel :D
Věra Pohlavová,
72 let,
důchodnyně;
"Tyhle aféry všechny jenom otravují. Já bych všechny ty počítače a internety zakázala."

agripa
Novice chatter

Re: Potštejn 2012 od agripa » úte kvě 15, 2012 4:34 pm Příspěvek

A s krytým bazénem se šestimetrovou skokanskou věží, tenisovými kurty, golfem i minigolfem, heliportem, evropskou, thajskou a arabskou kuchyní, masážním i "masážním" salonem, že? :lol: :lol: :lol:
Citius, Altius, Fortius
Rychlejší, vyšší, silnější
-že by nejen heslo OH, ale i UO?

Falka
Neophyte chatter

Re: Potštejn 2012 od Falka » úte kvě 15, 2012 5:17 pm Příspěvek

Může být. 8)
Věra Pohlavová,
72 let,
důchodnyně;
"Tyhle aféry všechny jenom otravují. Já bych všechny ty počítače a internety zakázala."

Krolm
Adept chatter

Re: Potštejn 2012 od Krolm » stř kvě 16, 2012 11:28 pm Příspěvek

Agripa - takze u skye doma? :D

Btw sky, kterej kemp myslis? ktera prdel ?
No dictator, no invader can hold an imprisoned population by force of arms forever. There is no greater power in the universe than the need for freedom. Against that power, governments and tyrants and armies cannot stand. The Arapal learned this lesson once. We will teach it to them again. Though it take a thousand years, we will be free.

Acridian
Grandmaster chatter

Re: Potštejn 2012 od Acridian » čtv kvě 17, 2012 10:05 am Příspěvek

Jace Beleren[RBD], HUMAN
Obrázek

Garrett
Adept chatter

Re: Potštejn 2012 od Garrett » čtv kvě 17, 2012 10:08 am Příspěvek

Jestli upečeš to prase, tak možná budu uvažovat o návštěvě Moravy :)
...Nikdo se nebude zlobit kdyz reknu, ze jsme byli ti nejlepsi templari, kteri meli tu cest hrat na DP2. Nasi hru meli vsichni radi a nase RP melo jiskru, kterou tu dlouho nezalili a v podstate uz ani nezaziji. Fakt ze nas bylo tak malo svedci o vysokych pozadavcich, ktere splnilo jen malo vyvolenych, mezi ktere se muzeme hrde pocitat. Mraky spiny posilane na nasi adresu jak z rad GM tak z rad hracu, svedci o zavisti a faktu, ze jsme, byli a navzdy budem ta nejlepe sehrana a zahrana guilda na DP2...

Rowin
Newbie chatter

Re: Potštejn 2012 od Rowin » pát kvě 18, 2012 9:58 pm Příspěvek

joooo nějakej takovejhle sraz v přírodě by byl fajn

Sparhawk

Re: Potštejn 2012 od Sparhawk » čtv kvě 24, 2012 9:54 am Příspěvek

Srázek by byl fajn,určitě bych dovalil taky :P
Sparhawk rytíř Nidaose

Sparhawk

Re: Potštejn 2012 od Sparhawk » čtv kvě 24, 2012 10:02 am Příspěvek

A jestli bych mohl doporučit tak tady toto http://chatalulec.sweb.cz/

Luleč je asi 6km od Vyškova,20km od Brna,od Olomouce je to 50km,je to takovej zlatej střed.
Před dvouma rokama tam měli sraz Husité a Růže z Endoru.Nájem na víkend vyjde na 1900,tzn. kdyby dojelo aspoň 10 lidí tak každej dá ne celý 200Kč..

Jinak v Lulči je to fajn,všude samí lesy a klídek,kousek od chaty je v okrese nejlepší velké přírodní koupaliště lom Libuše.Je tam velká skluzavka,dá se tam skákat do vody z 6 a 15metrů +prkno cca 10m a je to tam hezký. http://www.turistika.cz/mista/koupalist ... -lom-lulec

+kdyby se lidi složili,tak mám známýho v pivovaru v Černé Hoře a mohl bych za levnějc domluvit třeba 50l bečku + něco na grill atd..

Tak kdyby se vám to líbilo tak dejte vědět,je to celkem obsazený v létě ta chata a chtělo by to rezervovat a domluvit termín.

+není problém pro vás dojet a vyzvednout vás autem v brně,vyškově atd.
Sparhawk rytíř Nidaose

Acridian
Grandmaster chatter

Re: Potštejn 2012 od Acridian » čtv kvě 24, 2012 12:36 pm Příspěvek

Spare, jako akce typu slozit se, nejsou v kruhu lidi, co se moc neznaj oblibene, z hlediska placeni a vymahani tech castek nekym + zaslat penize nekomu "cizimu"
Nejlepsi je proste prijet nekam, kde nemusis byt vazanej na lidi, X srazu prislibilo ucast X lidi a pak tam dojede pulka...

Proto nejlepsi je udelat klasicky, kdo dojede si neco zaplati, ale objednavat becku a ubytko predem je docela poser, zvlast kdyz to nemuze delat jednotlivec, kdyby si organizator vybral penize zvlast od kazdyho, dal na to povtrzeni, tak to je jina ;)
Jace Beleren[RBD], HUMAN
Obrázek

Walkira
Adept chatter

Re: Potštejn 2012 od Walkira » čtv kvě 24, 2012 1:15 pm Příspěvek

Sky ale tebe vsichni znaji a všichni ti plne duveruji a tak by jsi mohl neco zaplatit a my ti to pak určite dáme :wink:
Galva - imr vere prudící zorai

Robin de Martis
Novice chatter

Re: Potštejn 2012 od Robin de Martis » čtv kvě 24, 2012 1:44 pm Příspěvek

Walkira píše:Sky ale tebe vsichni znaji a všichni ti plne duveruji a tak by jsi mohl neco zaplatit a my ti to pak určite dáme :wink:

Já bych mu nedal ani korunu!
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.] Uctívám Order - DP
Každý člověk má čtyři tváře.Jednu, kterou ukazuje. Jednu,která je vidět.Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...

Sparhawk

Re: Potštejn 2012 od Sparhawk » čtv kvě 24, 2012 3:37 pm Příspěvek

Acridian píše:Spare, jako akce typu slozit se, nejsou v kruhu lidi, co se moc neznaj oblibene, z hlediska placeni a vymahani tech castek nekym + zaslat penize nekomu "cizimu"
Nejlepsi je proste prijet nekam, kde nemusis byt vazanej na lidi, X srazu prislibilo ucast X lidi a pak tam dojede pulka...

Proto nejlepsi je udelat klasicky, kdo dojede si neco zaplati, ale objednavat becku a ubytko predem je docela poser, zvlast kdyz to nemuze delat jednotlivec, kdyby si organizator vybral penize zvlast od kazdyho, dal na to povtrzeni, tak to je jina ;)

Aha tak v tom případě,jestli tady hrají takový lidi co něco domluví a pak dělají jako že nic,tak od organizace nějakýho srazu dávám ruce pryč :?
Sparhawk rytíř Nidaose

Balizzar
Neophyte chatter

Re: Potštejn 2012 od Balizzar » pát kvě 25, 2012 10:36 am Příspěvek

Náhodou, ten tvůj návrh zněl výborně. Naopak si myslím, že pokud se někdo ujme organizace, tak to ostatní ocení (alespoň já určitě) a proto bych něměl problém, pokud bude vyhovovat termín, předem poslat nějaký ty kačky na zaplacení.

Falka
Neophyte chatter

Re: Potštejn 2012 od Falka » pát kvě 25, 2012 3:30 pm Příspěvek

Tak jenom zidak, student nebo somrak se muze bat poslat nekomu petibabu nebo talir na organizaci srazu a idiot pak nedorazit :D
Věra Pohlavová,
72 let,
důchodnyně;

Další

Zpět na Srazy