Olomouc prosinec

Altaj
Journeyman chatter

Re: Olomouc prosinec od Altaj » ned pro 06, 2015 9:19 pm Příspěvek

ja se pripojim k dikum :) myslim, ze mise splnena uspesne...

Obrázek
To fight and conquer in all our battles is not supreme excellence;
supreme excellence consists in breaking the enemy's resistance without fighting.

Dukeekud
Newbie chatter

Re: Olomouc prosinec od Dukeekud » pon pro 07, 2015 1:15 am Příspěvek

moc ti to tam slusi Rynn :) a jinak pekna Fotecka uz se tesim jak vas vsechni poznam :)
:bigups:

Dukeekud
Newbie chatter

Re: Olomouc prosinec od Dukeekud » pon pro 07, 2015 1:16 am Příspěvek

beztak to je Raven koho drzis :)

Fiona
Newbie chatter

Re: Olomouc prosinec od Fiona » pon pro 07, 2015 2:51 am Příspěvek

Já si myslím, že mise splněna na 200% a chci tu fotku kde společně s Ježíšem provádíme ".modlitba" :) A díky za ponožky!!!
Fei, nejhezčí ženská na shardu
Imrich Schmerz *nakroutil si knír*

Raven
Neophyte chatter

Re: Olomouc prosinec od Raven » pon pro 07, 2015 9:02 am Příspěvek

Sakra Duku jak si to poznal? :)

Jo a dík všem za akci, jen by mě zajímalo jak dopadlo bodování
Raven the Farea Mage

Lama of Lamas

Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos

Kyraenne
Neophyte chatter

Re: Olomouc prosinec od Kyraenne » pon pro 07, 2015 10:31 am Příspěvek

Taky děkuju. Jo bodování by mě taky zajímalo :lol:
Kyraenne- hříčka přírody
Sidonie- zoraika s vychováním

Serrlaid
Neophyte chatter

Re: Olomouc prosinec od Serrlaid » pon pro 07, 2015 11:27 am Příspěvek

Bodování vyhrál Galva, poměrně jednoznačně :) Jenomže ho tak zmohl celý proces nadbíhání Shae a mně, že to stihl zalomit v polosedu (a v úplně jiné místnosti) dřív, než si zvládl užít cenu. Zkoušeli jsme ho nenásilně budit, ale bez úspěchu. Tak dostal další body k dobru za to, že mu vlastně šlo jen o to, abychom se měly s Shae celý večer hezky a přenechal tak místo Arymu.

Fei: tuhle fotku má Slok, seženu a podělím se .)
Rynn

Serrlaid
Neophyte chatter

Re: Olomouc prosinec od Serrlaid » pon pro 07, 2015 11:36 am Příspěvek

Obrázek

Dokončil jsi svou modlitbu
Rynn

Fiona
Newbie chatter

Re: Olomouc prosinec od Fiona » pon pro 07, 2015 1:07 pm Příspěvek

Díkyyy. Ježíš je ten vlevo nebo ten vpravo?
Fei, nejhezčí ženská na shardu
Imrich Schmerz *nakroutil si knír*

Zakkaria Thant
Apprentice chatter

Re: Olomouc prosinec od Zakkaria Thant » pon pro 07, 2015 1:16 pm Příspěvek

Za mě musím říct, že se to mimořádně povedlo!

Níže nabízím menší shrnutí…

ARYho v pátek přivítala v Olomouci vůně marihuany a velmi přátelské obyvatelstvo. Být lepší obchodník, nebo kdyby Rynn přišla o něco později, mohl si odnést i jistě značkový parfém s vůní ulice, který mu dvakrát nabízel velmi solidně vypadající pán, nejprve za 150,- Kč, později za rovných 100,- Kč.

Páteční večer patřil Guinessovi a kočence Tarji, pro kterou má ARY velkou slabost, a kterou jsme si se Shae patřičně užili na předvánočním koncertě v kostele Panny Marie Sněžné. Zakončení nevšedního dne proběhlo hledáním Feiáka na Olomouckém nádraží a v pořadí druhou návštěvou jednoho z místních vyhlášených Kebabů a příjemnou hodinovou procházkou k Rynn na byt, kde jsme se postupně otužovali ve sprše. S Feiákem nikdo nechtěl spát, takže se ARYmu dostalo ve 4 hodiny ráno privilegia sdílet lože se dvěma půvabnými ženami - Rynn a Shae.

Ranní snídaně v 11 hodin ve formě grilovaného kuřátka byla taktéž příjemná, stejně jako procházka už i společně se Slokem a Kyrou, ze kterého si Feiák odnesl i pár puchýřů, aby domů neodjížděl s prázdnou. Po procházce následovala lasergame a zděšení, že se tam nedá osprchovat, protože Feiák přijel na výlet do Olomouce velmi nalehko a na jeho oděvu se to již pomalu začínalo podepisovat.

Lasergame opět dominoval Galva, který tím opět získal pár mínusových bodů do bodovací soutěže, kterou děvčata vyhlásila na noc strávenou s nimi v postýlce. Jakmile bylo po lasergame, Galva se mocným finišem snažil tuto výsadu získat pro sebe. Za vyrovnaného stavu se dokonce v nepřítomnosti dam, zjevně pouze na oko, s ARYm dohodnul, že si „směnu“ rozdělí a oba si přijdou na své, neboť ve vzduchu visela hrozba celé noci vedle Feiákových ponožek.

Bodovací soutěž tedy nakonec lstí ovládl Galva, který ovšem podcenil situaci a po příchodu k Rynn jej skolila vůně Feiákových ponožek, takže kontumačně prohrál a z výhry se podruhé v řadě radoval ARY, který na revanš věnoval pár svých čistých ponožek Feiákovi na cestu. Ten samou radostí zanechal své použité ponožky u Rynn na památku pro štěstí. Když Galva nad ránem zjistil, co se stalo, raději promptně zmizel. Shae po snídani odjela za Mišákem a jejich kočenkami. Osamocení Rynn a ARY se ještě nějakou dobu toulali Olomoucí a sraz definitivně skončil polibkem na rozloučenou v okamžiku, než ARY odjel žlutým autobusem směrem Brno.

Závěrem všem děkuji za účast a to jmenovitě i Fenneltis, aneb té, která mi při loučení nechtěla dát pusu. :-D A omlouvám se těm, které jsem tu nezmínil, i když jsem vás všechny rád viděl. :)

Altaj
Journeyman chatter

Re: Olomouc prosinec od Altaj » pon pro 07, 2015 2:10 pm Příspěvek

hehe pekny shrnuti :)

Rynn... nakrmila jsi uz ty Feiakovy ponozky? rvaly hlady uz kdyz jsem odjizdela :)
To fight and conquer in all our battles is not supreme excellence;
supreme excellence consists in breaking the enemy's resistance without fighting.

Serrlaid
Neophyte chatter

Re: Olomouc prosinec od Serrlaid » pon pro 07, 2015 2:13 pm Příspěvek

Nakrmený, vydrbaný a uložený ke spánku. Ani na mě moc nevrčely.
Rynn

Walkira
Adept chatter

Re: Olomouc prosinec od Walkira » čtv pro 10, 2015 11:26 pm Příspěvek

super akce, více se radši nevyjadřuji :)

jsou k dispozici i další fotky včetně té z lasergame? dělám si sín slávy, tak že bych ji tam přidal za tu medaili, kterou jsem si sám koupil... :D

ps: tu výhru si ještě někdy vyberu :lol:
Galva - imr vere prudící zorai

Zakkaria Thant
Apprentice chatter

Re: Olomouc prosinec od Zakkaria Thant » čtv pro 10, 2015 11:31 pm Příspěvek

Já nějaký fotky od Shae mám, z toho lasergame bohužel ne. Nicméně o žádném vybírání výhry nemůže být řeči, kontumačně jsi prohrál. :-P

Předchozí

Zpět na Srazy