UO desktopy

daimont83
Neophyte chatter

UO desktopy od daimont83 » pát čer 08, 2012 6:26 pm Příspěvek

tak jsem si rekl ze bych si mohl zmenit desktop ty kvitka me obcas zacina "vadit" :) a narazil jsem na toto http://www.uo-pixel.de/desktop/ultimacz ... radise2_4/ docela jsem asi prosvihl hodne dlouhou dobu ze jsem toto nezazil nebo spis takovej peknej disajn ze se neuchytil na te same strance jich je jeste par ohledne DP2 docela zajimave ... jen jsem narazil na takovej "mensi" problem ze to nedokazu predelat protoze v adresari jsem nenasel verdata.mul ktery se maji prepisovat tak si rikam ze to je jina verze UO (novejsi) ktera to ma snad jinak staveny/zpracovany tak se chci zeptat jestli s tim nema nekdo novejsi zkusenosti nez ja ktery by mi treba poradil aspon stranku nebo programek
Daimont - Zorai bojovnik, tinker a hornik / ICQ 107 685 078

Malak
* GM *

Re: UO desktopy od Malak » pát čer 08, 2012 6:51 pm Příspěvek

Tohle, stejně jako ty kvítka, jsou grafika, která na světě byla už v době Sphere. Pouze na RunUO se je bohužel prvně nikdo nechystal přesunout. Růže jsou vpodsatě základní vzhled a pak si hráč mohl patchnout podle rasy za kterou hrál :-) Bohužel na způsob jak nechat měnit GUMP podle lognuté rasy jsem ještě nepřišel.

Pokud si v tom chceš dělat nějaké modifikace, tak program UOFiddler je pro drobné úpravy velice dostačující, ale setkáš se s problémem, že za nějaký čas uděláme my modifikaci v těchto souborech a vše se ti vrátí do původní hodnoty.

daimont83
Neophyte chatter

Re: UO desktopy od daimont83 » pát čer 08, 2012 6:56 pm Příspěvek

no prave ty kvitka uz jsou tady moc dlouho :D ja jsem se v tom trochu hrabal za mlada kdyz jsem byl do toho zapalenej a mozek trochu pracoval ted na to cucim a jde to mimo me :D

na programek se podivam a uvidim jestli nekam pokrocim

jako jestli vy udelate modifikace tak toho se nejak nebojim :D ale narazil jsem i na takove veci jako jinak vypadajici obleceni nove potvory nove stavby to by bylo zajimave kdyby se takove veci casem ukazali i tady pro vsechny :)

Morna

Re: UO desktopy od Morna » pát čer 08, 2012 9:47 pm Příspěvek

Tohle jsem docela dlouho řešil. Možnost změnit desktop je skrz upravený patcher z Andarie používají stejnou verzi UO jako tady.
V sekci Nepovinné doplňky - 5 různých desktopů:
http://www.andaria.cz/index.php?link=download

Ve hře to vypadá skvěle jen mám problém s ikonou help u weapon ability. Jinak plně funkční hraju stím už přes měsíc.

Ukázka mého desktopu (Arcadium):
http://imageshack.us/photo/my-images/560/desktopkh.png/
Naposledy upravil Morna dne pát čer 08, 2012 11:38 pm, celkově upraveno 1

daimont83
Neophyte chatter

Re: UO desktopy od daimont83 » pát čer 08, 2012 10:31 pm Příspěvek

jj tak tyto desktopy znam ty jsou snad nejrzosirenejsi ale u kazdeho je problem tlacitka u charakter obrazku "Postava" a "Questy" ktery v zakladni UO nejsou takze but tam budes mit ty co jsou puvodni nebo si je musis predelat ja jsem si ted skombinoval par desktopu a vypada to slusne :D jeste ale budu muset predelat casem prave ty dve tlacitka

a takhle to zatim vypada ( a tu tvoji ukazku nejak nevidim :()

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Agaton
* GM *

Re: UO desktopy od Agaton » sob čer 09, 2012 12:24 pm Příspěvek

Oni to maju urobene (ten elven) skrz jeden patcher ktory som tiez skusal. na desktopy v pohode proveditelne, na pravidelnu aktualizaciu suborov uz nie, bo nedokaze sledovat verzie.

Ja napr tento default vzhlad co je teraz mal najprv iba cez patcher, nie cely ako to mame ted, iba to co bolo na uopixel, plus neco co mi pak poslali lidi co to delali.

Kazdopadne, mam i tie dalsie stare vzhlady co boli na dp2, a nekdy je mozem prerobit aby sli opatchovat.

Tie Nikoshove vzhlady mam myslim tiez a chystal som sa to prerobit ale nejak som sa potom k tomu nedostal a uz to potom neriesil. Je tam totiz par veci , preto co psal malak tym ,ze boli este na sfere, inac ako je to ted. vid tlacitka questy a postava. V starom klientovy tam bola Guilda mozno. Takze treba je iba cez fiddlera najst a rucne zmenit. pripadne doplnit do toho ich patcheru a budete to moct vzdy aktualizovat.

daimont83
Neophyte chatter

Re: UO desktopy od daimont83 » sob čer 09, 2012 12:33 pm Příspěvek

nejakej grafik by spis ty tlacitka dva co jsou na DP2 unikatni udelat na ty urcity desktopy a ono by to stacilo pres ten fiddler to jde v pohode prehodit kdyz ty desktopy maji ty "obrazky" pojmenovany podle tech kodu ke kterym patri kdyz to je pojmenovany rekneme 1,2,3,4,5,6 tak je to v haji protoze ve fiddleru ja osobne nepoznam podle kodu kam to ve hre patri kdyz to policko je dokonce i prazdne nebo ma byt transparentni

koryn

Re: UO desktopy od koryn » čtv říj 25, 2012 8:43 pm Příspěvek

Zdravím sice tady nehraju ale sem hrač z partnerského DP :) ale i tak bych vas chtěl pozvat na forum kam sem zálohoval nějaké UO desktopy, osobně sem tam připsal i podrobné návody jak UO desktop vytvořit nebo použít pomocí UO fidler nebo gump editoru, jsou tam zálohovány i ty desktopy které jsou vytvořené pro DP2 proto sem se rozhodl že vam to sem postnu , vím že už moc lidí s grafikou pro UO neděla ale tak snad se to bude někomu hodit ;), jen taková drobnost aby jste se dostali do dowload sekce je třeba se zaregistrovat, taky bych vas chtěl poprosit jestli mate nějaké svoje výtvory a nevadilo by vám se oně podělit tak aby ste je tam nahráli , diky.

http://uodesktop.site90.com/

Golfin

Re: UO desktopy od Golfin » čtv srp 01, 2019 1:15 pm Příspěvek

Sice staré téma, ale co kdyby ...Ty Nikoškovo desktopy jsem pro Andarii dělal tuším v roce 2009. Už si to nepamatuji. Používají patchovací program, který obohatil kolega Radstar z Manawydanu o rename aplikaci. O co jde? Tento prográmek pracuje s arty, gumpy, tiledaty a tuším se sound soubory (sound - už přesně nevím) do verze UO Mondains Legacy. Což pro DP 2 je adekvátní. Pak již dnes existuje i další patchovací program, který řeší legacy soubory u UO Stygian Abyss a výš. Ale ten se DP netýká. Ale proč to píšu. Pokud bude zájem, tlačítka vám dodělám a hodím někam ty desktopy ke stažení. Není na tom nic těžkého, jedná se o šest obrázků v každém desktopu. Ale, nebudou asi uplně stejná, nemám základní matrici, kterou to Nikoška tvořil. A pochybuji, že by se dalo Nikošku dohledat, jeho desktopy jsou velmi staré. Minimálně elven set udělám určitě, sám ho na všech šardech používám. **usmívá se**

Zpět na Pokec