Pohled do budoucna Jurana

Juran
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 142
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: Kolin

Pohled do budoucna Jurana od Juran » sob pro 05, 2015 7:35 pm Příspěvek

Starý a proslulý bojovník,který obíhá celé okolí světa najednou vidí něco velmi neobvyklého. Při své objížďce kolem Skalboru se přímo zarazil při pohledu na stavbu, která jako by vyrostla ze země. Celou stavbu objel několikrát dokola a po svých zkušenostech mu bylo jasné, že se jedná o základnu a zjevně ne přátelského vojska.
Zamyslel se nad tím co již prožil a co od doslechu zná z dob minulých, napadlo ho jediné. Je potřeba zjistit více o těchto stavbách a pokud se potvrdí obavy, které se vnukly je nutné obejít všechny známé bojovníky a každého, kdo je schopen pomoci v boji tak i jinak proti očividně sílícímu nepříteli.
Podíval se do džbánu s vodou a vidí své modré oči plné obavy, ale i odhodlání.
Napadlo ho jediné. Musím jít tam kde budu našemu bohu nejblíže, zkusím se pomodlit a požádat o sílu pro mne pro Jurana, který bude ze všech sil bojovat za svobodu lidu a všech dobrých duší. Zkušenosti, které má jsou rozsáhlé a pevně vryté. Přesvědčení válečníka nic neodvrátí.
Vydal se na místo, kde po žebříku slezl dolů a šel do zadu až na konec chodby, kde u Urova světla poklekl a modlil se, modlil se dlouho a odhodlaně. Pocítil sílu a přítomnost toho, komu se právě svěřil, povstal a šel nahoru zpět.
Nahoře se setkal s bojovnicí, která měla stejné poznání i obavy, domluva byla jistá a také stvrzena.
Je jisté, že již není sám, dívá se do ohně a cítí sílu, která je větší, než kdy byla dříve. Seděl a díval se do ohně......
Juran - starý, náladový a silný válečník.

Juran
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 142
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: Kolin

Re: Pohled do budoucna Jurana od Juran » pon pro 14, 2015 12:07 pm Příspěvek

Věci nezůstaly beze jakéhokoli povšimnutí i ostatních gwalů v táboře. Po té co slovo dalo slovo přišel nápad jak uškodit nové stavbě pod Skalborem. Spojilo se více bojovníků a nápad s pavouky všem přišel ten nejlepší. Vše šlo dobře do doby, nežli z všem neznámého důvodu přiběhli na pomoc Gherské stráže.
Po tomto velkém překvapení se všichni spolubojovníci vydali k novému Generálovi. Kupodivu za svůj čin nedostali pochvalu.
Navíc se děli v této době i podivné věci v samotném Gheru, které se nikomu nelíbili.
Hned další den se Juran vydal za známým bojovníkem Dukem a zjistil co se přesně dělo. Zprávy byly prapodivné a znepokojivé. Po zjištění, že byli mučeni přímo v Gheru poctiví lidé. Hned po zjištění této situace a všech okolností se sešel s vedoucí Gwalkou a vše jí sdělil dopodrobna.
Poté se odebral opět na místo, kde se cítí svému bohu nejblíže a opět započal modlitbu Po čase vyšel nahoru k ohništi, kde sedl na lavičku a zadíval se upřeně do ohně....
Juran - starý, náladový a silný válečník.

Juran
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 142
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: Kolin

Re: Pohled do budoucna Jurana od Juran » stř pro 16, 2015 10:56 am Příspěvek

Nic se nesmí nechat náhodě napadlo Jurana, je nutné zjistit více od těch, kteří mají nové a úplné informace. Opět se tedy sešel s Gwalkou, která je vůdkyní celé osady a cechu. Sama se rozpovídala a to co říkala se Juranovi moc nelíbilo. Chvíli pocítil i vztek a zlost. Čeho je moc, tak toho je příliš! Ostrý pohled. Byl však mírněn zkušenou Gwalkou. Přislíbil tedy diskrétnost a opatrnost. Poté vyslechl zbytek nových informací, pokynul a odešel ven. V zádech cítil pohled Gwalky i její obavy se nesly místností. Ta Jurana dobře zná a také proto tomu tak bylo.
První cesta vedla opět dolů na posvátné místo, kde vše sdělil Urovi a pomodlil se, klečel u oltáře. Najednou snad to byl jen pocit, pocítil na zádech silný dotek a něco jej nutilo vstát. Náhle veškerá nejistota byla pryč a již věděl, že právě byl vyslyšen a jeho kroky i činy nezůstanou bez povšimnutí.
Vyšel nahoru a podíval se na lavičku u ohně. Ne dnes nebudu přemýšlet a spekulovat. Znalým pohledem si zkontroloval zbroj, chytil pevným a jistým stiskem zbraň. V modrých očích byla neskutečná síla a odhodlání.
Vyrazil ...
Juran - starý, náladový a silný válečník.

Juran
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 142
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: Kolin

Re: Pohled do budoucna Jurana od Juran » stř led 13, 2016 11:58 am Příspěvek

Juran sešel dolů do podzemí a cesta vedla přímo k oltáři , kde poklekl. Vše se začalo promítat před očima. Viděl zvědy ty vrány, které zabíjel a objevovali se znovu..
Pak to s tou Zakarií, kdy byla mučena a sebrali ji brnění, to se Juranovi ani trošku nelíbilo.
Pak ta žena v brnění Zakarie na městě ha! Ta drzost a odvaha co si to ta Arapalka vůbec dovoluje? Souboj byl nemalý a dlouhý, avšak na Arapalku nestačím " odsykl" Zvedl hlavu k oltáři a povídá "proč jsi mi Ure nedal více síly, odolnosti a výdrže? Proč..."
Celé tohle skončilo fiaskem a navíc ještě vedoucí Gwalka ta mě nepochválila "zamumlal"
Vidí to jak teď sešlo se více bojovníků a nastavila léčka té drzé Arapalce, no ano byla poražena a padla. Jen si říkám proč byla tak hloupá a bojovala proti přesile, když mohla utéci? Proč běhala dokola tomu nerozumím. Ona je jen silná, ale jinak hloupá? Možná ano mají silné bojovníky, avšak nepřemýšlí.. "blýsklo se mu v očích"
I když co se dělo pak s tou prokletou Arapalkou, proč se nemučila a proč zabíjela a to s tím jejím tělem hmm no nevím.
Kdyby bylo po mém.
Dívá se dlouze do světla samotného Ura.
Juran - starý, náladový a silný válečník.

Juran
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 142
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: Kolin

Re: Pohled do budoucna Jurana od Juran » pon bře 21, 2016 11:13 am Příspěvek

Tak asi to nebude konec, ale začátek ne něčeho dobrého. Ty vrány, ano vrány jsou snad všude. Skolil jich hodně, ale stále přicházejí noví a nemá to konce.
Sešel opět dolů do podzemí a vše potichu řekl u oltáře s odhodlaným pohledem.
Již i na mě útočí, znají mě a nepomáhají ani převleky.
Klečel dole u oltáře a čekal na znamení, čekal na cokoliv díval se dlouze do světla, které prosvěcovalo tichý koutek.
Juran - starý, náladový a silný válečník.

Juran
Neophyte chatter
 
Příspěvky: 142
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: Kolin

Re: Pohled do budoucna Jurana od Juran » pon kvě 02, 2016 7:21 am Příspěvek

Rozhlédl se po prázdném táboře a s obavou si říká. Kam se poděli všichni ti Gwalští válečníci a válečnice. Kam se všichni poděli?
Špehů po světě je snad již na každém kroku. Bojuji s nimi snad po celém světě, útočí na mě kdykoli a kdekoli, neustále se objevují noví a noví. Kde se berou z kama se tu dostávají. Nikde jsem nespatřil brány a není slechu o jejich kolonizaci světa.
Co bude dále jak se s tímto vyrovnáme? Podmaní se celý svět?
Mě ne nikdy, hlesl a sešel dolů vše říci na ono posvátné místo.
Juran - starý, náladový a silný válečník.


Zpět na Ozvěny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron