Valecna strategie

niki
Novice chatter

Valecna strategie od niki » pon pro 05, 2016 12:11 pm Příspěvek

Uz mne to zacina stvat.. Vrana sem, vrana tam, vsude ty arogantni tvare. Nemuzu se ani vlidu projit bez toho, abych na ne nenarazil.. Dohnalo mne to az k zoufalemu kroku!
I pres vsechny sve zabrany a problemy se zenama jsem musel udelat velky ustupek. Ja Nexius mocny jsem se musel snizit na komunikaci se zenou..a to ne ledajakou ale prave s Daryanou.. ano, priznavam..ale zoufala situace si zada zoufale reseni.
Verim, ze spojenim sil prizraku, clenu Omingwa a dalsich dobrovolniku se nam povede zastavit silenou expanzi vran do celeho sveta.. Vcerejsi poticka v bance jeste vice povzbuzuje me snahy v tomto smeru. Povzbuzeni rytmem mocne hudby sme zazdili banku pred zraky ostatnich a pokusili se zdolat straznika... Pokus to byl bohuzel neuspesny, ale i snaha se ceni.
Mocny Nexius se nevzdava, akurat musime upravit taktiku na nenapadne zabijeni v okoli pevnustek a tajne zarezavani hlidek v lesich kolem Gheeru. Ja chvilku do mesta Gheer nevstoupim, abych zbytecne nevzbuzoval podezreni..
from xarhaaz import nexius

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » úte pro 06, 2016 8:49 am Příspěvek

Tak, spoluprace zacina prinaset prvni uspechy. 7 mrtvych vran, zapalene stany a zakrvavene hlavy odevzdany pred jejich sidlem. Konecne.. verim, ze k sobe strhneme davy a akce nabere spad.

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » stř pro 07, 2016 11:24 pm Příspěvek

Informace o nasich rychlych akcich se zacina rozsirovat. Verim, ze zlomime dalsi duse k vyvrazdovani vran.. Prekvapuje mne ale reakce Sarifa. Byl uplne chladny a jedine co ho zajimalo bylo zradlo... Zacinam chapat proc o odboji neni vubec slyset.

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » pát pro 09, 2016 11:31 am Příspěvek

Vcera jsem v sobe zlomil dalsi tisicilety odpor.. Ja Nexius Mocny jsem promluvil s FAREANEM!! Oo mocny Xarhu odpust mi me preslapy, ale tahle doba si zada jiny pristup a mnoholete tradice musi jit aspon chvilku stranou.. Otroky budu verbovat pozdeji, az mne nebude vsude otravovat nejaka tupa vrana... Kazdopadne mysleni Fareanu mi neni po srsti.. Chtel jsem aby aspon vranam zabijel kone a odmitl.. to je hrozny s nima. Pozitivni je, ze proti otrave jejich stravy nic nemel. Beru to jako castecny uspech.

Do nasi veci jsem zasvetil i sveho verneho spolubojovnika Alexa. Trosku se zdrahal, ale muj neodolatelny sarm a krasna cerna tvar ho nakonec zlomila a prislibil svou pomoc. Mel bych zase vyhledat sve sarmantne spolubojovnice a opet s nima zatlacit na vrany. Dali sme jim trosku casu, ale nesmime nase snahy zmirnovat.

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » sob pro 10, 2016 11:50 pm Příspěvek

Dnes sme uderili velkou silou! Zasahli sme opet taboriste nedaleko ledove krizovatky a dosahli sme vitezstvi! Nase snaha zacina pritahovat vice dobrodruhu, co mne tesi. Na druhe strane zase vidim pred nama jeste mnoho a mnoho boju a urezanych hlav.
Vybavuje se mi to jeste uplne zive v hlave.. Spaleny tabor a pak jeste riskovat vlastni krk a jit sypat hlavy k nim! Verim, ze to k necemu velkemu povede.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil niki dne sob pro 17, 2016 6:16 pm, celkově upraveno 1

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » sob pro 17, 2016 6:14 pm Příspěvek

Vcerejsi sezeni s generalem Sarifem mne akurat tak nastartovalo jit zabit dalsi vrany. Jeho taktika je cekat. Asi na zazrak.. Cekani nas sakra dovedlo sem! Ja cekat nebudu, kaslu na to!

Zistili sme, ze vrani magove znefunkcnili dalsi krystal u skalboru. Tak sme jim prisli vysvetlit, ze tu kazit vzduch nebudou. A vysledek? Mam dalsi plnej pytlik vranich hlav. Vidim to na nejaky temny ritual.

Do boju se k nam uz pridavaji i Medvedi. Nevim, jestli mne to ma tesit, ale aspon mame udernou silu do prvnich rad a ja muzu v klidu operovat zezadu.

1612.png

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » čtv pro 29, 2016 11:17 pm Příspěvek

Meškám, sakra meškám. "Pokřikuje Nexius." Na sedmou hodinu v hostinci v Luminoru, to nesmím vynechat, sraz s mágem Rialem je vždy plodný. "V duchu promlouvá."
Dobrý večer! "Pronesl Nexius a usedl za ostatní Mágy, kteří ho zjevně čekali."
Na konferenci se řešila tvorba kouzel, které mají obnovit tok energie do krystalu.
"A co použít An Ort Grav Rel?" Pronesl v jedné chvíli Nexius. Vypadalo to, že se debata na chvíli zastavila a ostatní souhlasne přikýkli. Najednou se otevřeli dveře. Do místnosti vkročil Xarhaaz drobné postavy v žluté róbě zahalen koštěnou maskou. Mlčky stál a koukal. Po chvilce byl vyzván k identifikaci a to byl moment, kdy se tvoření kouzla skončilo. Několik desítek minut se řesilo kdo to je a odkud přichází. Nexius začal zatínat pěsti. Na tohle jsem spěchal? Čas plynul a řeči se pořád točili kolem nepodstatných věcí, až najednou Nexius vstal a zařval:
Pořád se tu jen tlachá a nikdo nedal konstruktivní návrh!
Mág Raven se pak ještě snažil splácat ochranné kouzlo, ale celá atmosféra už byla v háji.. Začala se řešit stavba lodi.
Na tohle já nemám čas! "Nexius odhodil sedadlo od sebe a odešel z místnosti"

Mág Rial dohnal Nexiuse a prohodili ještě pár slov..
Dobře, dohodnuto. Zkusím sehnat pár schopných kouzelníku a dám vědet. "Pronesl Nexius a rozloučili se."

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » čtv led 05, 2017 10:11 pm Příspěvek

Nexius vzal brk a psal:

Vážený Riale, po nekonečném hledání a zbytečných rozhovorech se mi povedlo sehnat dva schopné mágy a jednoho aspoň do počtu (případne muže sloužit jako návnada). Mág Alex souhlasil hned, Fensalir se také přidá a ješte... Bazil, zvládne kouzla osmého kruhu, tak snad k nečemu bude, i když je to gwal.
S krystalama se něco musí dělat. I tohle je forma boje proti vránám. Navrhuju jít zkusit vymyšlené kouzlo a uvidíme zda se obrátí tok energie.
Podepsán Nexius.

Vzal dopis, složil ho a doručil osobne do schránky generála Sarifa.. Snad to tam Rial najde a nestratí to někde generál Sarif..

niki
Novice chatter

Re: Valecna strategie od niki » ned led 08, 2017 10:18 am Příspěvek

Mágové stáli kolem cestovního krystalu a soustředeně vyslovovali slova moci.
"An Ort Grav Rel" za ním po pár vteřinách následovalo "Vas Uus Grav Sanct".

Trvalo to hodně dlouho, ale výsledek byl pořád stejný. Čtveřice mágu a bojovníci v pozadí si lámali hlavu s prolomením ochrany, až najednou Rial přišel s nápadem použít nové kouzla nalezeny u Arapalského mága.
První úspěch se dostavil poměrne rychle. Ochrana byla prolomena, krystal fungoval.
Radost, ale netrvala dlouho.. Oslavné řeči najednou vystřídal hněv. Krystal se po pár desítkách minut opět uvedl do původního stavu.
"Dvě hodiny zabité" pomyslel si Nexius a zuřivě kopl do krystalu.
Pro dnes to stačí, zhodli se mágové s bojovníkama. Snad budou získané vědomosti nápomocné k odstranění bariér z krystalu a obrácení toku energie natrvalo.

Zpět na Ozvěny